Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dshk

    aktív tag

    válasz shev7 #284 üzenetére

    Az UPC nem (csak) akkor lassít, ha te személy szerint sok forgalmat okoztál, hanem bizonyos alkalmazásokat lassít mindenkinél, más alkalmazásokat pedig nem. Ezen nincs mit magyarázni, az UPC úgy érzi joga van korlátozni, hogy a felhasználói milyen szolgáltatásokat használhatnak.

    Az UPC ''korlátlan'' csomag 100 gigára volt korlátozva eddig talán, most pedig 250 giga lesz a korlát. Ez most új információ volt? Egyébként bár teljesen mindegy de az általad emlegetett ''éjjel nappal'' maximum napi pár óra volt eddig is és ezután is a ''korlátlan'' csomagjuk forgalmi korlátja miatt.

    Na persze abban biztosak lehetünk, hogy jövőre, amikorra elég BD, HD film lesz hogy valaki akár kétnaponta is megnézzen egyet - legalábbis egy darabid -, akkora majd jófiú lesz az UPC :)

    A cikkben általánosan is szó volt p2p-ről, olvasd el. Van akinek éppen mostanában lett rossz minőségű a Skype-ja.Te tudod pontosan mit szűrnek?



    [Szerkesztve]

  • corlagon

    senior tag

    válasz shev7 #284 üzenetére

    A lenyeg nem az, hogy a szolgaltato beleszol mit csinalsz/csinalhatsz, hanem ha valakinel 24/7-ben folyamatosan megy a fel/le toltes, az tulmutat az otthoni felhasznalas keretein. Nem azzal van a UPC-nek baja, hogy p2p-ezel, hanem ahogy csinalod.

    Tenyleg nem a kotekedes miatt, de egy pelda -
    MMA fan vagyok, most kezdtem leszedni a tegnapi UFC72-t. 3 oras show, 2007-ben talan mar HD-t kene eroltetni: 1080i-ben 23.39GB lesz, plusz vissza is toltom mert nem vagyok kocsog, az akkor 47 giga forgalom alapbol. 6-7 teljes nap alatt lesz meg a 1.00 ratio.

    Fejezd be nyugodtan a mondatot ''... annak erdekeben, hogy a mindenki altal hasznalt szolgaltatasok minosege megfelelo legyen'' Vagyis a tobbseg erdeke a kissebseggel szemben, valami ilyesmirol szol a demokracia nevu jatek is

    A demokracia nagyon nem arrol szol, h egy Ceg (vagy Hivatal) ugy dont, hogy akkor mostantol kezdve ez a tobbseg erdeke, az pedig kevesbe fontos...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák