Új hozzászólás Aktív témák

  • waterman_

    aktív tag

    most azzal, hogy nem hardveresen támogatott a hang játékok alatt, az alatt mekkora CPU használat növekedést kell érteni? mert ha mondjuk 5-7% akkor azt elviszi még a gépem:) vagy a hardveresen gyorsított hangkeltő annyira látványosan jobb hangot produkál játékok alatt?
    mostanság azért sem hallgatok zenét, mert az alaplapi hangkeltő eszköz még azt is észreveszi ha swapol a windóz. a PCI helyre rálóg a vidkari, a másikban tv-tuner van, így marad az alaplapi.. és mivel azt akarom hallgatni amit én akarok és nem azt amit az albiban a többiek is, ezért fejhalgatót használok, ami meg még jobban kihozza a hang hibáit. szóval ha tényleg occsóért lehetne szerezni egy ilyet, megérné venni.

    feljebb olvastam egyik hozászólásban, hogy azért nem csinált eddig a creative PCIe-s hangkártyát, mert túl bonyolult lett volna újratervezni a chipjük kommunikációjáért felelős részt. hát ne is haragudjanak, de szégyeljék össze magukat. szabványos csatolófelület, szabványos kommunikáció, irq-val nem nagyon kell foglalkozni. leültetik 3 mérnöküket és egy hét múlva megvan áttervezve a régi chip új felülettel. biztos akadna vele szívás, de nehogy már a felhasználók szívjanak, mert a hardvergyártók előszeretettel lustálkodnak..

    ..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Új hozzászólás Aktív témák