Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz ArGab #23 üzenetére

    OK, lehet, de anyukádat is megfogja győzni? Erre próbálok célozni. De persze lehet nektek van igazatok és mindenki alig várja, hogy kifizethesse a megfelelő összeget ezért (ez nem irónia). Tényleg csak a saját mintámból spekulálgatok, lehet tévesen ;)

    we all deserve a bit of luck.

  • t72killer

    titán

    válasz ArGab #25 üzenetére

    még így is szép, meg vagyok győzve:)) A vásárlás sajna marad jövő tavaszra...

    A Megfelelő összeget akár ma kifizetném - csakhogy ez nem 2-3000€-körül van...
    (ahhoz, h igazán kijöjjön a FULL-HD minőség, ugyebár kell egy min 30-40''-os LCD ráadásul kb a mostani LCD TV-k felbontásának a duplájával -> azaz inkább 30''-os TFT monitort kell venni + BLU-ray drive-ot, a kettő együtt kb 2500€:()

    a széles tömegek meggyőzéséről: sztem nagyon nem kellett senkit se győzködni a DL lemezek használatáról se, pedig azok is sokáig a single layeres lemezek árának 8-10xesébe kerültek. A dolog inkább azon múlik, hogy a stúdiók min adják ki a filmeket, majd cserél TV-t meg lejátszót a tisztelt néző.

    Sztem a formátumháborúnak addigra vége lesz (vagy kijönnek az univerzális írók-olvasók, mint a plusszos és mínuszos DVD-kre), mire az ár számunkra, földön járó és konfiját-lakását-csaját havonta nem cserélő felhasználók számára is megemészthető lesz. Aki most vesz ilyesmit, annak meg nem gond a csere.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák