Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz róland #68 üzenetére

    ez lenne az ésszerű, és a felhasználó barát ...

    de nem hiába teszi a microsoft bele a windows-ba, olya mélyen integrálva az explorer-t, az outlook-ot, és a messengert .. hiszen ezzel hatalmas piacot tud lefedni ... és miért tennének fel az emberek más programot, ha ez már úgyis benne van ...

    viszont winword helyett az egyik megoldás a user-ek szempontjából, ha megveszik az office-t, ezért olyan fapados a winword... és ugyanezen okokból nincs alapbl semmilyen táblázat kezelő, prezentáció készítő alapból windowsra, ha valakinek kell, ott az office ...

    szintén uralnai alarja a micorosft a médialejátszóok piacát is, ezért olyan profin megcsinált a windopws media player ...

    bocs a olvashatatlan írásért, lentebb látható az ok ....

    visszatérve a felvetéshez: szerintem is az lenne a legjobb, ha lenne egy kis OS, egy mag, és akköré én azt pakolhatnék fel magamnak amit akarok ...

    amígy a Linuxra nem jön ki egy értelmesnek mondható program pld a pixel/vektor grafikában, egy notrmális tördelő prog, szóval amig a cégek nem kezdenek el fejleszteni linux-ra, addig a linux esélytelen a windowsal szemben. (És sajna nem fognak fejleszteni ... nem érdekük, én is a Photshop, illsutrator,m InDesign,terragen, Macromedia Flash, Dreamweaver, miatt vagyok kénytelen windowst használni)

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák