Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #3141 üzenetére

    Egy 50 fős csoport egyébként is kevés lesz. A játék felhasználó köre rohamosan bővül.
    Mondjuk a Hungary's top is venne most fel tagokat, ezt a magyar Hill Climb Racing 2 Facebook csoportba írta tegnap egy felhasználó (én csináltam unalmamban amúgy :D )... A második legjobb magyar csapat. Aki nem fér be az mehet oda is, már ha erős csapatban szeretné addig is kamatoztatni a tudását, amíg nincs a PH!-ban hely.
    De jöhet az "A-Team"-be is. Most is 3162 ponton állunk, 1709 serleggel.

  • #07813632

    törölt tag

    válasz DigitXT #3141 üzenetére

    Szerintem a lényeg a csapatszellemiség és fórumtagság. Csapattaknak kell tartani azt is aki kevés kilómért megy az átlaghoz képest, de minden eventnél próbálkozik, hogy pontokat szerezzen (az nem számít mennyit sikerül). Még ha néha nullázik is az se gond (mindenkinek van valódi élete). Jó megoldás lehet az ha egy táblázatban van vezetve ki hányszor nullázik és fel lehetne állítani egy olyan szabályt (a fer játek és a mindent beleadó tagok igazságérzetének védemében), hogy pl. ha 5ször nullázik egymás után és van jelentkező akkor mennie kell. Persze ha itt jelzi, hogy nem tud játszani egy darabig valami miatt az méltanyolható.

    A másik a fórum. Fórumtagnak tekinteném azt is aki csak olvassa (nem mindenkinek van mondanivalója) vagy a később regisztrálókat. Mivel a csapat létrehozását a fórum ihlette valamilyen szinten, elvárható lenne az, hogy minden tag elérhető legyen itt. Aki része akar lenni a legjobb :) magyar csapatnak az ennyit igazán megtehet. Még az is elég lehet ha a haverja írkál a nevében.
    Egyébként tökre örültem, amikor eltüntek a nullázók és jöttek a profik. Feldobta játékot és faxa eredmények jöttek össze. De! Arra azért szerintem figyelni kéne, hogy semmiképp ne legyen rendszer az, hogy jelentkezik egy top játékos és emiatt mennie kell valakinek.

  • misi_belucci

    tag

    válasz DigitXT #3141 üzenetére

    Nyilván a csapat neve is PH!, ezért a fórumtagoknak helye kell, hogy legyen!
    Ezért is alapitottad annak idején a csapatot.

    De azt is el kell ismerni, hogy a nem fórumtagok nélkül biztos nem itt tartana a csapat!
    ( Az induláskor nem tudom, hogy bárki is gondolta volna-e, hogy ott leszünk a ranglista legelején...)

    Talán egy "szabályt" javasolnék:
    Ha valaki bármilyen oknál fogva nem tud játszani pár napig, az jelezze előre.
    Akár itt, akár chaten.

    Hogy kit lehetne kirakni adott esetben?
    Hát ezen el lehet moralizálgatni.
    Vannak még olyan tagok, akik a "nagy toborzás - gerillázás" idején jöttek a csapatba, de elég gyenge pontokat hoznak + nem is igen fejlődnek.
    Talán őket.

    De nekem nincsenek ilyen nagyratörő, "globál-kapitalista" terveim, hogy csak azért rúgj ki valakit, hogy a csapat mondjuk 2 helyet előrébb lépjen.
    Azzal egyetértettem, amikor az 5-7 inaktiv játékos ki lett rakva. Örülök, hogy ilyen jó tagok jöttek a helyükre.

    Ez a team event még nagyon az elején jár, még sokat fog rendeződni. Emberek jönnek-mennek, szerintem a top csapatokba még sok jó játékos szeretne beférni (gondolom hozzánk is).
    Van egy ötletem:
    Mi lenne, ha valaki belépkedne más csapatokhoz, és ott a chaten próbálna elcsábitani embereket? :D :D :D

    Az ilyen limitek meg tényleg csak a szórakozás rovására menne, mint pl. minimum heti 100km vagy 25000 pont.
    Meg szerintem a csapat nagy része meg is tesz minden tőle telhetőt.

  • kszabi98

    újonc

    válasz DigitXT #3141 üzenetére

    Amíg a csapat tagja leszek addig megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy szerezzek én is néhány pontot a csapatnak, de amilyen szinten vagyok a csapathoz képest nem sokat segítek be nektek. Ha úgy alakulna bármikor, hogy nagy szükség van a szabad helyre én szívesen átadom a helyemet, szóval nem haragszom meg ha egyszer csak ki rúgtok.

Új hozzászólás Aktív témák