Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz AKIspest #3352 üzenetére

    De miért kéne mennetek? Inkább arról van, szó, hogy vajon meddig bővül az 5 fő,
    aki abszolút nem akar fórumozni, csak a Top eredményekre hajt? Akár úgy, hogy
    az itt évek óta fórumozókat más csapatba csábít át. Itt is volt 5 jó versenyző. Ám
    ha széthúzás van, akkor egy sem lesz. Szerintem nem kell túlmisztifikálni! Csak
    azt kell szem előtt tartani, hogy 50 főt kellene egy csapatban egyben tartani...:K

    Nyilván nem egyszerű feladat. Engem is meglepett, hogy mennyire borúlátóak itt
    egyesek: egyelőre csak ötletelés volt ez a fiókcsapat, de már mindenki a kirúgás
    elől menekül, vagyis nem! Inkább már az zavarja, hogy felmerül, hogy kirúgják.:(

    Én voltam a legkényelmesebb helyzetben, mert leaderként nem lehetett kirúgni...
    De lemondtam róla, mert... (és itt nem ismétlem meg, amit korábban kifejtettem).
    Ám futottam egy 32K-s eredményt, szóval valószínűleg - még - maradhatok, LOL.

    Ui: misi_belucci privátjára majd válaszolok, ha össze tudom szedni az infót. Ti. a
    kérdés, hogy egyáltalán kik a fórumozók?! Mondjuk így elsőre javaslom, hogy az
    összefoglalót érdemes megnézni, mert a legtöbb fórumozó, játékos párosítás ott
    megtalálható. Ha valakit kihagytam, kérem jelezze - biztos elkerülte a figyelmem.
    Senkit nem hagytam ki szándékosan - kivéve Rusy-t, mert ő kifejezetten kérte.:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák