Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #3222 üzenetére

    az a 60+ mit jelent amúgy?

    Más: Figyelem, senki ne nyissa meg benne a saját profilját, mert csalásért letilthat a játék, és amúgy is.....

    nagyon unatkoztam, és nézegettem ilyen hülye hack-elt hill climb 2-őket kislányomnak, mivel a saját profilomat semmi pénzért nem rontanám el, meg ugye utána lehet hogy nem érdekelne már a játék.....

    Van olyan amiben amikor coint, vagy gemet költesz, nem levonja hanem hozzáadja. 30 perc alatt megvolt az összes járgány kimaxolva, és a legendary ládákat nyitogatva pedig a létező összes kiegészítő tuningot felnyitottam benne, meg egy kismillió kinézetet, a felnyitott ládákkal... Kb 50 db 1000 gemes, és vagy 50 db 200 gemes ládát kinyitottunk. Így ugye lett 65000 gem, meg 40millió coin.

    Egy a bibi vele, 2999 pont-tól nem enged tovább, tehát nem pörög, amikor versenyt nyerünk.

    Úgy sem jó, hogy egy hirtelen létrehozott facebook profilba mentem, és a gyári játékkal megnyitom. 2999 pontnál megáll.
    Nem tudom, ismeri-e valaki? Úgy működne-e ha pl. elmennék arany fokozatig egy alap játékban, és megnyitnám a hack-elt verzióban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák