Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz BiP #102 üzenetére

    Vak vezet világtalant mint írtam kiveséztem! Melesleg hogy jön ide a diesel? Diesel kamráit beizítja és? Nyilvan nem akor hal be a elektronika amikor indítasz. :) amúgy pl a én astrám hajlamos olyan hibába esni hogy nem indúl igaz rájöttem a megoldására de ez csak egy gép. Menny légyszives fel pilisvörösvára néz be a autóvillamossági szakember udvarába milyen és mennyi idős autók álnak bent elektronikai hibával.

    Nem nehéz megoldani hanem lehetetlen hogy tökéletesen működjön. Ott bukik a dolog hogy hibalehetőségek tárházát lehetne felsorolni, olyan sok a szituáció amit a gép a beleprogramozott módon védd ki a embernek 100 alternatív lehetősége van, amit sokszor nagyon gyorsan letudunk reagálni helyesen.

    Ennek a híve vagy ne éld ebbe a rendszerbe bele magad maximum ilyen autóknak kiépített utakon foglyák hasznalni. Nem mellesleg nagyon sok ember vesz használt 10éves autót mert a újjabbra nem telik.

    Multkor kamion tesztett láttam hogy kifejezetten nekik kiépített utat akarnak hiszen kevésbé balesett veszélyes. De arra ott a vonat mint pl németeknél ahol mindent megoldanak helyben amit csak lehet.

    En imádom a robotokan és nagyon sajnálom hogy a lustaság felé kanyarodunk el élet képes okos emberek élnek a földön nem hiszem azt hogy ilyen mértékben elkéne kényesedni hogy mindent robotok csináljanak más egy olyan ember aki rá van szorúlva meg az is aki feltud állni pl egy csésze kávéért.

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák