Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #06658560 #131 üzenetére

    Ezt én sem értem, hogy miért tekintik ilyenkor az embert egy szuperhősnek, akinek 100 óránként sem lankad el egy-két másodpercre sem a figyelme, főleg ha mondjuk épp aznap kezd jelentkezni rajta valami betegség első tünete (pl. semmi komoly, csak kis fejfájás, vagy "tompaság" megfázás/influenza kezdetén), vagy egyszerűen csak rosszul aludt, váratlanul hosszú/fárasztó napja volt, véletlenül kimaradt egy étkezés és leesett a vércukorszintje, stb.
    Na meg persze akkor még nem is voltunk "felelőtlenek", hogy telefonáltunk, elmerültünk a gondolatainkban, megragadt valamin a tekintetünk, stb, ami szerintem szintén megesik néha emberekkel, akkor is ha nem veszik észre, vagy nem vallják be maguknak, nem emlékeznek ilyesmikre, mikor felidézik mit szoktak csinálni utóvezetés közben...
    És még csak ezek után jön, aki tényleg kicsit bénácska és szeleburdi, vagy komolyan suta és hülye, pedig a fenti is bőven elég ritka véletlen balesetekhez, vagyis legalább is ahhoz, hogy ne sikerüljön ezeket csodával határos módon is elkerülni (kis szerencsével is támogatva), ha valami külső okból állt elő a szituáció.

    Ja, és szerencse... azt is imádom, mikor valaki valójában csak leblokkol, vagy hibázik, de szerencsésen mégis megúszik valamit véletlenül, és aztán büszke magára, összerak valamit az agya a történtekről, mint ha ott lett volna az akarata a dolgokban, pedig nem is emlékszik rá pontosan, hogy valójában mi történt, csak az a valódi emlék, hogy "húbazz" és "hálaégnek", a kettő közti űrt pedig csak utólag tölti fel, hogy valamit biztos tökéletesen csinált, ha karcolás nélkül megúszta a halál torkából.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák