Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epidemic

    tag

    Gondoltam én is írok ha már ennyit olvastam! :)

    Ez a 3 futtatható program nekem is zavaros, illetve nem igazán látom az értelmét. Első hallásra/olvasásra az volt a benyomásom, talán azért találták ki hogy megelőzzék az oprendszer túlterhelését (gondolok itt a kis homokórára) :)) De ha jól emlékszem azt olvastam a komolyabb editionokban ez nem lesz. Engem az érdekelne, hogy a kompatibilitása úgy összességében olyan lesz mint a Vista-nak? Persze manapság már minden fontosabb programnak van Vista kompatibilis verziója és az újabb játékok is jól futnak Vista alatt (az erőforrásoktól most eltekintve), de ha nosztalgiázni szeretnénk akkor tegyünk fel egy XP-t? :F De újabb játékoknál is vannak kisebb problémák. Remélem mire kijön egy gamer barát windowst kapunk.

    Ami az árát illeti, nos... szerintem is sok. De attól függ mihez nézzük. A pénztárcámhoz képest igen, de nem is veszek évente új alaplapot mint mások! :D Ha a ráfordítást + hasznot nézzük biztos reális az ára. Itt inkább a jövedelmekkel van probléma, mert sokan nem engedhetik meg maguknak. Erre lenne jó a $3-os kiadás. Majd idővel elválik.

    Egy kérdés a végére, a Vistánál van-e és a Windows 7-nél lesz diákverzió?

    "Ami nem öl meg, az erősít!"

Új hozzászólás Aktív témák