Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz bobsys #94 üzenetére

    Uhh ember, te sem állsz a szövegértés magaslatán... Megint jönnek a professzorok, és jólmegaszongyák.
    Nem mondtam hogy a sleep-mode haszontalan. Annyit mondtam hogy amit írt az úgy nem igaz. Erre jön az offense, mert megérteni nem sikerül a dolgokat, de érzi a "mesterember" hogy valami gáz van nála megin...
    Pont ti vagytok akik ráerőltetnétek a megoldásotok arra is, akinek rohadtul nincs rá szüksége. Mert hogy itt különvélemény ne legyen, a kollega kategorikusan kijelentette, hogy márpedig hibernálás a király (úgy hogy ő nem is használja, egymással ellentmondó gondolatokkal fedezi magát) - emellett ő sleepet használ, no az a másik király. Emellett kérkedik a business-class cuccával (amivel eddig inkább nem is foglalkoztam)
    Nem akkor lesz valaki jó szakember, ha a tudatlan egyszeri ember torkán le tudja nyomni a saját hülyeségét, hanem ha képes felmérni az igényeket és úgy tanácsot adni. Nem elsöpörni, nem megsértődni.
    Nekem van asztalim. 3 is. Meg van notim is, sőt anyámnak is van. Wow. Nagy cucc. Anyámé egyébként business class, nekem mikor vettem, nem kellett. Ütődésre, mozgó-nem mozgó alkatrész, áramellátás alatt máshogy reagálhat. Elég ehhez egy kis fizikát tanulni. Megint itt a -hat. Nem mondom hogy az is lesz. Lehet hogy 10 évig tudja használni hibamentesen, lehet hogy holnap bedöglik a gép. És mint írtam, többnyire még - a sleep módnak, nem a hibernálásnak - igazat is adok, de ekkora szemellenzős csakezazigazésmásnem megfogalmazásokkal egyszerűen már elveszíti az egész az igazságtartalmát.

Új hozzászólás Aktív témák