Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyer

    őstag

    Érdekes dolgot vettem észre... vagyis realizálódott ma.
    Budapestről mentem Szárra, majd Tatabányára is. És vissza.
    Pest megyei matricám van.
    Mindkét céltelepülés leggyorsabban az M1-en közelithető meg, viszont Szár felé le kell térni Bicskénél, ami az utolsó Pest megyei lehajtó, ergó érvényes a Matricám, ez nem is lenne gond, mehetnék Fizetős utakkal. Viszont ha egyből Tatabányának indulok, akkor,mivel az már Komárom-Esztergom megye, és Fejér-en át is kell menni (vagy forditva, Földrajzból vakon vagyok) okos lenne előre fizetős utak kerülésével menni, de akkor már eredetileg árkon bokron visz.
    Jelenleg a legjobb megoldás fizetőssel indulni, és Valahol az M1-en kikapcsolni, ahol is leterel Bicskénél, és mehetek az 1-esen, vagy eleve Szár-t beállitani köztesnek, majd a letérő után kikapcsolni.
    Ez elég macerás. Jó lenne egy olyan funkció, hogy beállitható legyen, hogy melyik megyére van jogosultság, és melyikre nincs.
    Gondolom ez eléggé HU specifikum, és a programozás nem itt folyik, de aki nem ismeri az ilyen utakat, érdekes, nem feltétlen a leggyorsabb utat kapja a Waze-től.

    Van esély, hogy egy ilyen irány valaha megvalósulhat? Felvetődött már ez korábban?
    Köszi a figyelmet,
    Tyer

    Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Új hozzászólás Aktív témák