Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz oszy #13291 üzenetére

    (#13289) dionaea: Ki ne félj :D Én mindig kihúzom :D

    (#13290) Rick4 és (#13291) oszy: Sajnos nem jelentettem akkor azonnal és csak rá két hétre mentem újra arra, de akkor már kijavították... Valószínű, hogy többen is megjárták és ezért lett megoldva, viszont a fotómmal utólag hiába mentem volna, mert azt mondták volna, hogy valahol máshol fotóztam egy telepen és ment volna a herce - hurca...

    Na de visszatérve, tényleg örülnék a kátyú jelzésnek, mert ezt saját szemmel láttam múltkor, hogy hiába a 30-as tábla itt a kis Csömöri patak "mini hídjánál", (a táblát nézzétek :D ) a vadbarom érkezett vagy 70 - 80-al a kanyarban és majdhogynem Cobra 11 forgatáson éreztem magam amikor az autó a levegőbe emelkedett :D Nem métereket, de szerintem az ő futóműve is kapott rendesen. Egyébként látszik is azon a kis emelkedésen, hogy rengeteg a karc az aszfaltba, tehát nem ritka eset :D Másik napi szintű dolog az pl. itt van az M3 kivezetőnél a felüljárón és ez biztos, hogy minimum 2 éve így van, mert munkába menet minden reggel arra kell mennem. Ez vicc, hogy nem tudják ennyi ideje szintbe hozni... És még sorolhatnám, de nem vagyok egyedül evvel, mert tutti nektek is rengeteg példátok van... Egyébként jó lenne egy Holtankoljak app és akkor csak és kizárólag azt használnám ha kutat keresnék ár szerint.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák