Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz nbarnabas #13277 üzenetére

    Oké, nem kezdek további képeket linkelgetni ill. mikroszkóppal sem néztem, de tűző napon sem látszik semmilyen karc a kijelzőn, pedig még csak nem is GG volt :N
    Fóliával még az a tapasztalatom, hogy minél tovább fent van annál fakóbb lesz a kép a kijelzőn. Amikor 3 hónap után levettem (mert nagyon gyűjtötte a maszatokat) akkor mintha úgy telefonom lett volna, sokkal szebb lett a kijelzője :D

    Persze én sem beszélek le senkit a fóliáról etc.. , csak azt mondom, hogy azóta rengeteg telóm volt már, egyiket sem hordtam tokban, se fóliával és mindegyiket úgy adtam el, hogy szalon állapotú volt :)

    slice14 - üdv itt :) +1 a Cataclysm ROM-nak. Atom stabil, gyári romra épül, annyi h van egy extra menüje, és ART-on is tökéletesen megy :K
    Nálam ElementalX kernellel sokkal akku barátabb, mint francoval volt (tizenkettedik órája ül az asztalon hálózat és wifi bekapcsolva, 3x ébresztett, nagyon picit nyomkodtam is, és még mindig 97%-on van :) féltem h gyenge lesz az akkuja, de egyelőre sokkal jobb mint a GNex-é volt )

Új hozzászólás Aktív témák