Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • graver40

    csendes tag

    válasz klari164 #1859 üzenetére

    Klári, csak azért gondoltam ödémára, mert olvastam, hogy ez előfordulhat néhány héttel a műtét után. Talán, ha van lehetőség előbb visszamenned az idegsebészhez, az jó lenne, hátha tud okosat mondani.
    Amikor 4 éve műtötték a másik sérvem, kb. 3 hónap után mentem vissza dolgozni, és szerencsére akkor teljesen felépültem. Talán nem is lett volna gond, de akkor két sérvet mutatott egymás alatt az MR, és a felsőt, ami a gondot okozta, műtötték, most meg az alsó purcant ki. Most július 22-én műtöttek, tehát 11 hetesen jöttem dolgozni. Állítólag sima műtétnél akár 6-8 hetesen már lehet, szóval talán nem túl korai. Bár igaz, ami igaz, az előző műtét után valahogy hamarabb összeszedtem magam, akkor nem volt zsibbadás sem. Szívem szerint még maradtam volna, mert tudtam, hogy elég megterhelő lesz a sok utazás, de féltem a munkahelyemet, és hát a táppénz se egy főnyeremény. Sétálni amúgy is muszáj, és most legalább nem deréktól fáj végig a lábam, mint műtét előtt, csak a vádlim húzódik cefetül. Tegnap is minden bajom volt, mire hazaértem, de nincs képem megint otthon maradni. Akik nem tapasztalták a saját bőrükön, nem tudják, hogy milyen hosszadalmas tud lenni a felépülés egy ilyenből. Azt hiszik, hogy leugrasz a műtőasztalról, aztán minden mehet tovább...
    Abban bízom, hogy talán a következő, 3 hónapos gyógytorna segít még egy kicsit erősödni.
    Jobbulást kívánok!

Új hozzászólás Aktív témák