Új hozzászólás Aktív témák

  • mateisti

    csendes tag

    Hello mindenki!
    2 hete én is csatlakoztam a műtöttek csapatába.. Előtte is olvastalak benneteket, és elég sok mindenben magamra is ismertem . Nekem LIV-LV és LV-SI között volt a sérv, ami nemrégiben kiszakadt, és csak a műtétkor derült ez ki. Az MR-t előtte egy hónappal csinálták, arról nem mondták meg. A mostani első rosszabbul létem márc.27-én kezdődött bal láb zsibbadással, és részleges bénulással. Ápr.1-ig bírtam otthon, azután hívattam mentőt és vittek be az uzsokiba. Ott megcsináltak minden vizsgálatot, infúzióval annyira helyrehoztak, hogy nem fájt, és 1 hét múlva hazajöhettem. Azt mondták (az Amerikairól jött egy fiatal sebész), inkább hozzuk helyre tornával, mert ha műteni kell, az 4-5 órás, csavarozós lesz.. Persze megijedtem tőle, 2 hétig tornáztam, aztán 2 hétre elmentem dolgozni.Addig bírtam. Itthon kínlódtam utána kicsit, míg megtaláltam az Erbszt dr-t, és bejelentkeztem hozzá.Mikor meglátta a lábbénulást, azonnal műtétet javasolt, persze csak kis műtétet, nem mint az uzsokiban, amit a János-ban május 21-én meg is csinált. Most itthon lábadozom, csak a zsibbadás, meg a bénulás nem múlt el..Látom ti is kínlódtok az időjárással ( ki se kell nézzek, mikor esik, borult, simán megmondom ..). Mindenkinek jobbulást! üdv

Új hozzászólás Aktív témák