Új hozzászólás Aktív témák

  • Enemy

    aktív tag

    Sziasztok!
    2014-ben diagosztizáltak egy kiszakadt gerincsérvet. Én a tavalyi évben még túráztam.. Gyömbér, Kriván.
    Január végén a kiszakadt rész el kezdte nyomni az ideget. A lábam csak részben tudtam mozgatni illetve a combomban és a vádlimban éles erős kb 15 cm hosszú csíkban mintha tépték volna az izmot. A bal lábfejemben a talpamon középen volt egy 1/3 csík amit éreztem a többi mintha a hangyák szállták volna meg.
    Február 8-án elküldtek MR vizsgálatra ami 2016.05.25 lett volna... előrébb hozták..2016.03.15-re. De ismerősök segítettek és még akkor a héten megvolt a felvétel. Az MR után minden bajom lett. Vizelettartási probléma, erős fájdalom a nemesebb szervemben. Március 2-án megműtöttek. 12 KG-ot fogytam.
    19 éve volt egy motoros balesetem amiben tört a háti csigolyám.. Lebénult a kezem.. Nos a kín az hogy amit leadtam az nem zsír volt hanem izom. ÉS onnan is elment ahonnan nem kellett volna. Has, hát és a gerinc mellől.
    A műtétet követő 4. héttől úszom, a második héttől tornázom.
    Mára napi 1 km úszás és az esti gyógytorna maradt. Sokat megyek. Bringázok. Relatív jól vagyok 100/75-80%.
    A külön fizetett gyógytornász csodákra képes.
    Már nem leszek olyan mint korábban de tudom hogy mi a cél és ha kéthetente érzek némi javulást sem adom fel.
    Nekem nincsenek csavarok..

    13 hét..

    Le a kalappal a PTE Nővérei előtt!
    Kedvesek, korrektek.

    [ Szerkesztve ]

    „Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

Új hozzászólás Aktív témák