Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Iomega #1648 üzenetére

    Nagyon rendes oroszlán vagy. :K Szerintem is az a lényeg, hogy szívből csinálja az ember, amit csinál, anélkül csak olyan kényszerféle az egész. De ha azért csinálod, mert azt akarod, hogy a másiknak jó legyen, akkor rögtön máshogy néz ki a dolog. :K

    Néha én is szeretem, ha megcsinálnak helyettem olyasmit, amit általában én szoktam (pl. kávé), de azért nem mindig.

    Geri Bátyó

    :R Csak kekeckedtem egy kicsit. Szerintem is felelősségteljes dolog részedről, hogy nem ülsz úgy volán mögé, hogy nem vagy biztos a vezetői képességeidben. Úgy pedig nem is tudhatod, hogy hogyan vezetnél, ha már olyan régen nem volt rá lehetőséged.

    Na én pont ugyanezen okok miatt nem főzök. Az emberiségellenes bűntett volna. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Timocicu

    aktív tag

    válasz Iomega #1648 üzenetére

    Sziasztok aggleány , Geri, Iomega! :)

    :C Ügyes Férfiak vagytok!

    Azt azért mindenki tudja, hogy nem ez a jellemző a férfiakra.

    Többségére tényleg nem :( , de vannak azok a bizonyos KIVÉTELEK! :K
    Becsülendő hozzáállás ez a Férfiaknál! Ahogy az is, hogy ahol már gyerkőc is van, ez is közös foglalkozást jelent, nem csak a Nőé az a gyermek, nem csak " megcsinálni " és dicsekedni kell a csemetéket. Foglalkozni velük, nevelni Őket, tanítani, szeretni, stb ... :K ;)
    Persze a többi pasi, azt gondolja, hogy ettől papucs, vagy az nem az Ő dolga ...
    Holott sehol nincs leírva, hogy házi munkát csak Nő végezhet! :N

    Én szerencsésnek tartom magam, mert olyan a Párom, hogy mindenben számíthatok rá! :B :K Meg is becsülöm! ;)

    [ Szerkesztve ]

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Új hozzászólás Aktív témák