Új hozzászólás Aktív témák

  • gyiku

    nagyúr

    válasz Viszlát #138 üzenetére

    jogos a kerdes. en az 'ugatos' oldalon ulok, mi a megadott tranzitidot termeszetesen palyan ertjuk, normalis korulmenyek kozott. termeszetesen lehet stau, baleset, idojaras miatt lassabban haladni, de ezzel tisztaban van mindenki, hogy a kozuti szallitasban sok tenyezo kozrejatszik.
    ha a kedves fuvaros ugy gondolja, hogy a megadott idoket bundeszon is lehet tartani, akkor bizony arra kuldi a soforjet, nehogy mar ne tegye el a palyadijat is. utana meg csodalkozik, hogy elkesik 2x, a harmadik munkaval meg mar nem keresik meg.

    ahhoz is sok esz kell, hogy vki fuvaros legyen. csak kell egy kis indulotoke, amivel kihoz egy autot, raul / raultet valakit, mindjart nagyvallalkozo. aztan meg varja a kovetkezo utalast - ha kapott munkat -, hogy tudjon egyaltalan tankolni es menni. sajnos ezt sem kotik semmilyen szakkepesiteshez.
    sokan sporolnak a gepjarmu muszaki allapotan is, nemzetkozizni 3 evnel idosebb jarmuvel assistance nelkul orosz rulett.

    ahogy mar mondtam is, ezek mind mind megernek egy kulon miset.

    Jó sofőr voltam vajon? Azt tudom, hogy önhibámból nem késtem el soha, sokszor erőmön felül is teljesítettem, a felmerülő problémákat ha módomban állt akkor megoldottam, és erre büszke is vagyok, mint minden munkára amit becsülettel elvégeztem.
    a valasz: igen.

    [ Szerkesztve ]

    hüllő

Új hozzászólás Aktív témák