Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Horbal #69 üzenetére

    Én sem járok túl sűrűn moziba, de ha mégis, akkor olyan időpontban megyek, mikor alig várható bentre pár ember, és nem szégyenlem addig nyaggatni a pénztáros, amíg kiadja nekem a legjobb helyet, ha az foglalt, visszajövök holnap, de ilyen még nem nagyon volt. Persze logikus korlátok miatt nem mindenki játszhatja ezt el...

    A maszatos kép és gyenge hangminőség érdekes kérdés. Ha a hátsó 2/3-adban ülsz, akkor már elég távol vagy a vászontól, hogy belásd az egészet, és összeolvadjon a kép egy egésszé. Persze még akkor sem lesz olyan éles, mint itthon egy FullHD monitoron a Bluray, de azért nagyobb vásznon csak többet meglátsz, és másabb élmény (ha mást nem a változatosság kedvééért...). A hangzást meg mozija válogatja, és otthon sem tudja mindenki tökéletesen elhejezni a hangszóróit, vagy a szomszéd szobában lévők miatt (kertes házban is) szabadon babrálni a hangerőt, és így már verheti néha a jobbféle mozi.
    Itthon van egész jó kis cuccom a házimozizáshoz, de egyetemi időszakban nem pakolom fel pestre albérletbe se, nem hogy mikor koliban vagyok, a mozi meg ott van elérhető távolságban...

    Harry Potter? Maga a történet egy fos, és nem szivesen nézetném majd meg a gyerekemmel, ha lesz olyan, de bevallom, én magam megnéztem eddig minden részt, kettőt moziban is, mert a képminőségen meglátszik a ráköltött pénz, érdekesek és jók a díszletek, a post-effektek, és a kép a vásznon vagy a monitoron, de még hangot is tudtak keverni...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák