Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz hunluki #143 üzenetére

    erősen csúsztatsz

    1: az hogy mit akartál vagy mit nem akartál az onnantól kezdve irreleváns hogy érdemben reagálsz egy threadre amiben arról van szó amit te nem akartál megvitatni
    2: így van. winen megy vagy egyszerűen lökhető, linuxon vagy megy vagy ugyanezen user számára nem egyszerűen lökhető. hogy te mit rázol ki kisujjból az irreleváns, a tömegről beszélünk. aki persze hülye meg nem tud olvasni, tudom.

    3: nem szeretem ha védekezésre kényszerítenek, kijelentem hogy ezek hamis állítások.

    ugyanakkor:

    3/a: én a rendszeren nem faragnék semmit, nem is írtam ilyet, mást írtam, olvass kérlek figyelmesebben.
    3/b: én nem szólok bele hogy te mit használsz és azt hogyan használod, teljesen másra reagáltam és teljesen más kérdéskört vitattunk, olvass kérlek figyelmesebben.

    ugyanakkor: kikérem magamnak azt a sejtetést, hogy pro pc usernek vallottam volna magam, nem ezt írtam, fogalmazz kérlek tárgyszerűen, ugyanakkor nem fikáztam semmi olyat amihez nem értek, olvass kérlek figyelmesebben és továbbra sem a linuxot használni tudás vagy nem tudás dönti el hogy a tömegek átállnak-e rá vagy sem.

    szóval sajnos nagyon erős csúsztatások és helytelen állítások vannak a reakciódban amiben eleve azt állítod hogy te nem is akarsz arról beszélni amiről egyébként nem is volt szó a threadszálban amire reagáltál, kérlek tedd ezt rendbe, mert a fentihez hasonló a kijelentéseidet helyre tevó reakciók baromira kontraproduktívak.

Új hozzászólás Aktív témák