Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz sirály12 #99 üzenetére

    úgyis kitalálsz valami érvet, hogy neked legyen igazad.

    ez így működik, üdv a vitázás sokezer éves gyönyörű világában.

    Mellesleg én is azt gondolom, hogy nem kicsit vagy fanatikus, legalábbis ahogy véded foggal körömmel ezt mutatja.

    leírom mégegyszer: nem azért védem, mert annyira szívügyem, az én életemben egész pontosan nulla változást hoz az, hogy ti használjátok-e vagy sem. azért védem, mert érv nélkül, divatból taknyoljátok, mert... csak.
    bármi mást ugyanígy védenék, ha látnám, hogy valaki csak megszokásból szól le valamit, vagy mert a többiek is ezt szokták, miközben jól láthatóan fogalma nincs az egészről. hogy ez éppen a Facebook, az Intel, vagy mondjuk a BKV, az már lényegtelen. persze annyi kritérium azért fennáll, hogy konyítsak annyit a témához, hogy tudjak mellette érvelni.

    hogy mennyi időt vesz el? nem tudok pontos számokat mondani, de naponta 10-15 alkalommal felnézek, végigpörgetem, hogy van-e valami, ez alkalmanként mondjuk 3 perc, esetleg 5. ha valaki kiírt valami érdekeset, akkor értelemszerűen annyival több.

    a te esetedben most azt látom, hogy kifogytál az érvekből, és ahelyett, hogy beismernéd "oké, kb ugyanannyira jó emez is", jössz azzal, hogy fanatikus vagyok... jah, fanatikusan szeretek vitázni, mert sokat lehet belőle tanulni.
    még mindig hiányolom az alaptantervből a vitát. legalább megtanulnának az emberek veszíteni egy vitában, nem személyeskedve vonulnának el, ahogy azt a nagy többség most teszi, ha rosszul áll.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • #06658560

    törölt tag

    válasz sirály12 #99 üzenetére

    Egészen pontosan mennyi ellenérvet is írtál neki? Nullát. Akkor miről beszélsz/ugatsz?

    #110 sirály12: buszra várva mivel értelmetlenebb FB-re felpillantani, hogy esetleg az ausztráliai rokon, haver, vagy a perui barát valamit megosztott-képet, zenét, bármit- mint cigizni, hírlapot olvasni? miért vesz el az ember életéből bármit is? mert esetleg kommunikál az ismerőseivel, akik talán jó messze is vannak tőle?

    #83 sirály12: és Viberen meg tudsz osztani harminc ismerősöddel olyan eseményeket, mint egy születésnapi ajándék a gyerekedtől -teszem azt egy rajz- úgy, hogy senki ne maradjon ki közülük? Életed fontos eseményeit megörökítő képeket, videókat meg tudsz osztani minden fontos ismerősöddel viberen keresztül?

    #93 zoltan6: szép dolog, hogy beismered, képtelen vagy gyereket nevelni. Mondjuk a renomédat nem javítja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák