Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Nagyon remélem, hogy 2021 meghozza az áttörést, és meg lesznek egy kicsit regulázva. Nem akarnék én nekik rosszat, de remélem össze tudja kapni magát annyira az Eu, hogy mindkét fél számára elfogadható szabályok közé tudják szorítani az ilyen tech. óriások működését. A 24. órában vagyunk ...

    Szubj. vélemény: szentül meg vagyok róla győződve, hogy a világ jobb lenne facse és csatolt részei nélkül.

    #5 METE0
    Az ausztrálokról hallottam, őket már befenyítette a facse, de mi van az oroszokkal? Érdekes egyáltalán nekik a facse? Van egy VK-juk, nem?

    Egyébként - ahogy fentebb is írtam, - remélem tényleg sikerül Varga Juditnak valamit elérni az Eu-ban. Ez az egész - párt hovatartozástól függetlenül - lassan mindenkinek érdeke.

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz togvau #14 üzenetére

    "[I] ... amit a narancsba öltözött vörös "elvtársak" el akarnak érni..[/I]"
    Kikre gondolsz? A baloldali szivárványkoalícióra? Nem, nekik pont így jó, ahogy van.
    Egyébként ott tévedsz óriásit, hogy ezt már messze nem csak rólunk v. a kormányról szól. Szerte a világon mindenkinek kezd tele lenni a töke azzal amit ezek a multik csinálnak.

    "Elég propaganda az MTVA és a KESMA." - óó, hagyjuk már! Hogy jön most ez ide? Vagy azért tetted OFF-ba, mert tisztában voltál te is vele, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, de csak le kellett írd?

    #15 mikromanus
    Ajánlanám figyelmedbe azt, amit fentebb togvau-nak írtam. Vagyis ebben az esetben kicsit erőltetett a kormányra mutogatás, ugyanis ez nem csak róluk, vagy épp rólunk, magyarokról szól. Ugyanis egyre több ország, ill. azok kormánya van azon a véleményen, hogy meg kell rendszabályozni ezeket a vállalatokat.

    #16 dabadab
    " ... miért lenne nekünk az az érdekünk, hogy a kormány Origót csináljon a Facebookból is?"
    Annyira látszik, hogy ti egy helyről tájékozódtok vagy rosszabb esetben még arra sem veszitek a fáradtságot ... majd jöttök ide ilyen hülyeségekkel.
    Még 1×. Ez nem a kormányról szó (max. annyiban, hogy a magyar kormány is támogatja az ilyen jellegű törekvéseket).

    @Többiek: fiúk, lányok, LMBTQ++
    Utoljára: ez most nem a kormányról szól, hanem az elszabadult tech. óriások megrendszabályozásáról, amit - ahogy azt korábban már írtam - politikai hovatartozástól függetlenül egyre többen támogatnak.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz mikromanus #64 üzenetére

    Kéretik nem Pamela Anderson véleményére fókuszálni: [link]

    " ... épp a hiteltelen politikusok ... "
    1. Mind az lenne?
    2. Nem gondolod, hogy ez erősen szubjektív?
    3. OK. Szerinted ki lenne hiteles?

    "Lényegében a NEM BIZONYÍTOTT visszaélések ... "
    Viccelsz ugye? Órákig lehetne sorolni, de most csak Trump-ot hozom ide.
    .. na, jó, még a Parlel-t (bár ez már egy másik sztori, nem csupán a facséról szól) hozom ide. Nyugtass meg, hogy hallottál róla.

    "A probléma az, hogy a törvények elavultak a mostani média viszonyok közt."
    Na, ebben egyetértünk! Ezt próbálom az első hozzászólásom óta magyarázni. A többség ezen szeretne változtatni.

    #67 dabadab
    "Tényleg nem a kormányról szól? Varga Judit nem a magyar kormány tagja? Nahát, ez új!"
    Óóó, ember. Varga Judit képviseli ebben az ügyben Magyarországot. Másik országot más fog, de megnyugodhatsz, hogy több ország "Varga Juditja" fog összeülni, mert az érdek közös.
    Tudtál követni?

    "Mert ugye ami az USA-ban felmerült, az az, hogy ne lehessen korlátlanul hazudozni ... "
    Igen, mikor? Illetve inkább úgy kérdezném, hogy ott szerinted legutóbb ki / kik döntötték el, hogy mi a hazugság?

    "A magyar kormány sajtószabadság és szólásszabadság ... "
    Bla-bla-bla... szubj. vélemény, és nem a témához tartozik. Próbáld már meg egy picit elengedni ezt a gumicsontot.

Új hozzászólás Aktív témák