Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz creation #19 üzenetére

    Aha, tehát nem az a megoldás, hogy nem b*szod el a bringást hanem azon sopánkodsz, hogy milyen drága, ha összetörik a kocsid és neki nincs biztosítása... Amúgy ne tetesd már a hülyét.... Tudod miről beszélek. Egy autós akár csak 30-40 km/h-al beszáll egy ház kerítésébe/falába vagy egy buszmegállóba az nagyon nem ugyan az, mintha a bringás teszi ugyan ezt ugyan ekkora sebességgel.

    Továbbra is lehet azon lovagolni, hogy a bringásnak nincs elsőbbsége ha nem száll le, de mondom ez egy rossz szabály és többször volt erre kezdeményezés, hogy változtassák meg. Nem is logikus és nem is életszerű. De ha ti ettől jobban érzitek magatokat legyetek önkéntes seriffek aztán hajtsatok át minden bringáson aki nem száll le. Aztán majd a bíróság eldönti kinek volt elsőbbsége, te meg elszámolsz a lelkiismereteddel. :W :W

    (#20) DonElvis

    Én nem gondolom ezt, de a KRESZ sok esetben annak tekinti. De akkor ez hülyeség és szarunk rá de a többi szabály az szent? Mert azzal, hogy a bicikliseket leküldenéd az utakról kb ezt mondod.

    (#22) Hieronymus
    Pontosan azért "rossz" a szabály, mert ez előtte lévő "jó" szabályzást, nem tartották be a kerékpárosok.
    Ha nem szállsz le, nincs elsőbbséged. Ennyi.

    Erről én nem tudok nyilatkozni. Engem nem kérdeztek :D

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • 8th

    addikt

    válasz creation #33 üzenetére

    Bizony. Az én általános sulim mellett is volt 25éve egy biciklis kresz park (nyomokban még most is kivehető) több gyalogátlelővel kereszteződésekkel működő lámpával! (a tanár kapcsolgatta :DDD ) miegymással. Emlékszem napköziben leckeírás után többször kivittek minket oda bringázni és bizony a hasznunkra vált.

Új hozzászólás Aktív témák