Keresés

Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Wendelke #5246 üzenetére

    megrendeltem az 1100 as Ego FOG ot alacsony ellenállású LR Helix V2.1 el mert V3 nincs raktáron nekik jelenleg.
    Remélem nem döntöttem olyan rosszul... :U

    Most egy joey 510 et szívok már 7 hónapja sima 380Ft os integrált patronnal...ennél már csak jobb lesz az Ego Helix V2.1 el is,nem?
    A változtatás főbb szempontjai nálam hogy elegem lett hogy 3-4 órát bírják az aksik(ezért az 1100 as Ego) és hogy egy integrált patron már 5 töltés után kegyetlenül szar minőségű lesz és zabálja a liquvidet aztán rosszabb esetben mikor már szar a vatelin töltésnél fele ki is folyik belőle.

    Ennek alapján váltottam Ego ra és remélem meg fogja érni.Nálam lavatube nem is jöhet szóba nem mennék olyan méretekkel utcára vele és a munkámból adódóan is furin venné ki magát egy "lézerkard" :B

    Ezekhez az ellenállásokhoz meg hogy milyenhez milyen az ideális meg alacsony vagy magas ellenállásút kell venni milyen volton használjam milyen patronhoz, meg stb... egyáltalán nem értek,ezért is nem vettem VV aksit például.
    Próbáltam rákeresgetni olvasgatni róla de nem igen értettem meg így sem.Plussz azt vettem észre hogy mindenkinek más feszültségen jön be a Helix is van akinek már 3,4 on tökéletes van akinek 4,0 en se....de nem is értem ezt a témát úgyhogy nem is akarok ezen okoskodni.Ha esetleg te tudod vagy el tudod magyarázni szívesen veszem vagy tudsz adni egy linket ahol leírják szívesen elolvasom. :R
    A FOG mellett pedig azért döntöttem mert 510 ből van stabilizált aksim és jobban bejön a stabil feszültség mint az hogy az utolsó fél órában vagy órában mikor merül a patron olyan mintha nem is szívnék semmit....ezért próbáltam az Ego ból is stabilizáltat rendelni...plussz jól jön ha tudom mennyi % on van az aksim.Ez is sokszor gond volt az 510 nél.Pl. elindultam otthonról mondom bírja ez...aha... elidőztem valahol hirtelen lemerült aztán meg nem tudtam hazajutni 3 óráig és hopp már ott is voltam hogy veszek egy doboz cigit mindjárt :K szóval ebből elég.
    Gondolom jól meg fogja hajtani azért a Helixet ez az 1100 as aksi stabil 3,4 en is,nem?Mert ahogy értelmeztem valamennyire amennyire fel tudtam fogni nekem az jött le hogy nem biztos hogy meghajtja rendesen a stabil 3,4 a 2.4 es ellenállású patront?Vagy rosszul látom?

    ....Pr:)ly....

Aktív témák