Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kisgyerek85 #9705 üzenetére

    Én 2x2mm-el használom...az az általános méret.Tubby-ba teszek 3mm-es pamutot,az picit felemás,bár ott is változás volt,a régi sima nem alsós tubby kazánok rése vékony és hosszú,oda a 2x2milis szál épphogy befér,az újaknál nincs gond,3-as remek.
    Egyébként semmi szörcsenés nem volt 2x2milis szállal 2 tank után se,zsebben állítva hordott,láncdohányzós cigivel se,erre lehet kábé optimalizálva.Egyben nem szeretem amúgy a vastagabb szálakat,4-est nem is tudom,láttam-e már,a 2x2 kábé mindenben jó,télen szedek ki szálat,nyáron jó alapból is,mondjuk én full VG-t szívok,viszont 20slukk simán lemegy alkalmanként,tehát kel sok lötyi,de az is,hogy a forró patron utána a következő használatkor ne szörcsögéssel nyisson.
    Egyébként azt azért tudni kell,van pár BC cuccom...de aki a Helixet,felsős Tubby-t szokta meg,elégedetlen lesz.Hűvösebb gőz,kevesebb íz a stabilabb,döntögetésmentes működés ára...így pl.én is használok vatelinest is,mert szeretem az ízét,és sosincs gond vele(Magnum .44,David tankban,hogy eGo-s maradjon+a 4 mili bőven elég,a tank se fogy ki 1 nap alatt),és egy BC-s van nálam(kicsi/nagy Tubby BC,mostmár inkább az EvoD),mellé egy felsős patront is(iclear16,sima Tubby,V3),így kábé 3 cigit hordok magamnál.Üvegszálból 2x2 mili,pamutból a 3-as,fonott,azt kicsit "összébbnyomom",és semmiben sincs hosszú kanóc.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák