Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    'napot!

    Szóval: a napokban kezdett el foglalkoztatni a téma, és lenne 1-2 kérédsem, leginkább a kezdéssel kapcsolatban:

    Nézegettem ilyen "induló" szetteket. 10 évig dohányoztam (most 3 napja nem, mert úgy dönöttem, hogy ennyi volt). Napi szinten 12-16 szálat szívtam átlagosan. Nincsenek elvonási tüneteim, semmi bajom, csak a szokás, és a füst érzete hiányzik, de nem kattogok, nem vagyok idegbeteg. Ezért gondoltam erre. Mindenféleképpen a klasszikus cigi formájúra gondoltam, konkrétan ezt a két típust néztem ki:

    1.KR808D1
    2. Joye 510

    Nekem a 808-as szimpatikusabbnak tűnik, többek között azért is, mert egy automata és egy kapcsolós akkumulátor van hozzá, így ki tudnám próbálni, hogy melyik milyen. (Így első hallásra az automata jobbnak tűnik, de ugye nem próbáltam...).

    Tehát melyiket?

    A másik meg az lenne, hogy láttam egy ilyen eldobható szettet. Gondoltam, hogy mielőtt komolyabban invesztálnék bele pénzt, kipróbálnék egy ilyet, 1.600 Ft rizikót megér, ha bejött, ha nem. Ez mennyire hasonlít a nem eldobhatóra? Tehát, ha ez bejön, akkor az is, illetve, ha ez nem akkor a tölthető verzió sem fog? Megéri egy ilyet kipróbálni?

    Illetve a fentebb linkelt szettek elegek-e arra, hogy ezt a kb. napi 14 szálat pótolják?

    Tehát várnék véleményt, ami nekem a szempont:

    1. egyszerű használat
    2. az utántöltőkre ne kelljen heteket várni
    3. a valódi cigihez leginkább hasonló füst-érzet (a nikotin dolog az nem izgat, a füst és a szokás hiányzik).

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Aktív témák