Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomy_cz #6626 üzenetére

    nem forró a gőz...esetleg ha "natúr" szívnád.Itt pont az a jó,hogy körben ott a lötyi a patron körül,ami hűt,és utántölt.Plusz mivel befedi a patront,eleve kell a driptip,ami szintén hűt a gőzön,úgyhogy egyáltalán semmi gond nincs ilyen téren...
    Egyébként a tankból 2 fajta van(na jó,4,mert bizonyos tankok picit rövidebbek,hogy a sima 40-es patront is fogadják)ma David az a 3milis,igazából ez a normál eGo vastagság,lásd kép,és van a 6milis tank,az a Goliath,de tök mindegy,mi a neve,3 és 6milis és kész.
    Egyébként mindenféle patronnal jók ezek,ha a hossz megfelelő,a 44mm hosszúak ugye az "XL" patronok.
    A cartomizert azért is linkeltem,mert nekem is ilyenek füstölnek :D igaz én csináltam lyukasztót,nem vettem...
    Hátránya annyi van ennek,hogy ugye 1.kell lyukasztó,2. ajánlott a kis menettakaró,mert 1.szép,lásd a képen,amit lejjebb beraktam,másrészt mivel a "gyári" bél,ami amúgy egy "kommersz" dual vagy single coil(jobb és olcsóbb a magnum,sőt minden ugyanekkora vatelines...),annak az alján van egy fém perem,ami nem engedi lecsúszni a tankot az akksira,ha nincs menettakaró.De 342ft egy fémszínű vagy eGo gumírozott fekete menettakaró...felfelé nem tud a patron csúszkálni,sőt nem is logikus pl.zesbben,nekem még sosem mozdult el felfelé...DE ha nem sima driptip van,hanem pl.váza alakú,amit én is használok,az maga is megakadályozza a felcsúszást.Fúrni a Magnumot a talpától fölfelé olyan másfél centire kell,de végülis ez minden patronnál jó lehet,hiszen a levegővel az ember felfelé szívja a lötyit is a patronban...mondjuk horizontal és dual coil esetén azért talán jobb középen kilyukasztani,a horizontal szála középen van,a dual coilnál pedig a felső szál így kap rendesen lötyit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák