Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    http://www.ecigwizard.com
    Ez is egy egész jó shop,innen szoktam rendelni is...igaz persze most nem tudom,hogy az angol csomagokat hogy érinti a birizgálás.Posta olcsó,1 font,a vásárlásokért jár bónuszpont,a hétvégén leadott rendelést pénteken hozza a posta,elég sok minden van,a lötyijük jó,igaz én amit próbáltam,a Wizard's Mix,az lényegében a gyári Joyetech lötyik,PG verzió,saját flakonban.DE a majd egy éves lötyinek sincs kutya baja.
    Viszont azértis mondom,hogy Joyetech,mert pl.a Desert Ship,amit én TUDATOSAN vettem amúgy innen,az nem azonos a Desert Shippel,hanem a Joyetech-féle Camel,ezt a 2 nevet ugye sok helyen írják egyszerre is,de itt konkrétan ennél semmi köze a Hangsen-féle és a Flavourart-féle Desert Ship-hez...
    Persze én az itt vett lötyit teszem 1/3 arányban a Hangsen-féle VG Desert Ship-hez,pont így a jó,és meg is van a 70/30 arány is.
    Sajnos a shopban nem térnek ki rá,hogy full PG lötyi pl.a HS Mix,ugye...de így nem ért "kár"...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák