Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kisgyerek85 #5114 üzenetére

    Én télen kezdtem...nem lesz gond.Esetleg az lehet nyavajás tőle,akinek valamilyen fokú PG allergiája van és úgy kezdi el,mert a nyálkahártyát irritálja,akkor lehet kész a baj könnyen.
    De aki normál időben nem küzd panasztól,annak nem lesz baja,max annyi,hogy a lötyi hidegben sűrűbb,és könnyebb kazánnal "égetni" egyet,BUD-dal jártam így,frissen tisztított,szálcserés,de már 1 órát bent használt bagó kabát külsőzseb,negyedóra -5-ben,és 2 slukk után mintha ki se égettem volna :DDD
    Megoldás:belsőzseb,vagy nadrágzsebbe télen a bagó.
    A cigi télen egyébként szintén "veszélyfaktor",főleg mióta bent sehol sem lehet,mert az ember hajlamos lengén öltözve kiszaladni és nagyokat slukkolni a mínuszokban,szóval a benti vape mindenképp egészséges.Aki meg nagyon retteg és nem full átállós,maradjon kint az analógnál és kész :) Bent meg az e nem másabb,mint most.
    Esetleg még lehet gond,aki erős ízt szeret és túlaromáz,mert az szintén megmarja az orrnyálkahártyát,így jártam én is már,"ínyencsségemben" 15+% aromás füstbajnok lötyivel.Pedig amúgy a full PG-vel sincs bajom.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák