Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz TazLeacher #4539 üzenetére

    Legtartósabb szerintem az akksifronton,ha az ember vesz egy fekete akksit,és szépen leszedi a festéket,majd felpolírozza,a ház rozsdamentes acél,és 3 hónap után is karcmentesek az akksijaim,pedig tükörpolírozást kaptak,és napi rendszerességgel esnek ki a zsebemből...
    Hátránya:tökölni kell vele,és nem mindenkinek jön be a "fémrúdszívás",viszont szerintem passzol az e-bagóhoz,és szép elegánsan is néz ki egy tükörfényes polírozott cuccos,főleg ha az ember adott esetben csinál hozzá ugyanígy polírozott menettakaró palástot is(nekem így van,minimizereket használok legtöbbet),avagy másik jó és elegáns kombináció a fémszínű átlátszó David(kicsi) DCT tankpatron,amivel már-már egy komolyabb MOD látványát adja a polírozott cuccos,második szettem ilyen.
    Viszont sajna a feketeség nem megoldható így,ugye.Ráadásul sokszor az ezüst cuccos is hülye ezüstfestést takar,így megúszni nemigen lehet a felpolírozósdit azzal sem.A krómnak ráadásul még jó minőségben is problémája,hgy ütésre,csavarodásra hajlamos a megpattanásra maga a krómozás,és utána garantáltan hamar elválik,lepattan,hiába karcmentes amúgy a cuccos.A rozsdamentes acél puritán ház viszont még pluszban az ujjlenyomatokat is jobban "tűri",nem kell 10percenként törölgetni a cuccost,emiatt is egyszerű dolog,több 510 és eGo akksi alapján tapasztalat,hogy a festés ellenére minden holmi fémháza hibátlan anyagú,nem hegesztett cső a festék alatt,így elég könnyű lecsiszolni és felpolírozni,ráadásul maga az anyag is olyan kemény!,hogy a csiszolópapír alig tudja karcolni,így a kibelezett akksi csövet elég csak valami tengelyre húzni,fúróba be,500-as körüli csiszolópapír,és 5perc alatt kész a szép fémház.
    Polírozásra remek a 100ft-os boltokban kapható több lépcsős körömfényező szett,olyan 200ft/csomag,viszont tényleg tükörfényessé lehet vele az akksit varázsolni.És utána nincs,ami sérüljön,lepattanjon.Csakhát ezüst...Viszont 3 hónapos extra kiképzés után sincs egyetlen használati karc sem,vagyis lényegében többet nem kell izélni az akksival.
    És az eGo-D LED akksi pl.marha jól is néz ki a kék LED-sorával így :)
    Készülékeim:
    (nem teljes polírozás még,régi kép)
    http://imageshack.us/photo/my-images/225/imag0242f.jpg/
    http://img32.imageshack.us/img32/

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák