Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    A Hangsen cuccai jók,én is azon élek,sajna ott nincs Desert Ship se lötyi,se aroma...másfél éve 90% Desert,5% egyéb Hangsen(USA Mix pl.remek,mogyorós íz,elsőre picit kesernyés,utána édes mogyi),ami esetleg baj lehet,hogy a Hangsen bagós ízei egytől egyig édesek(nekem ez is kell),és még hogy a Hangsen aromák nem éppen tömények,kell belőle a 8-10% bagós ízbe is.És persze a lényeg,hogy hiába van Kínában olcsón...ha eu-ban a legtöbb helyen csak 10 milis van,pl.ecigionline.com,de egy ezres,és hiába nem kimért,amilyen olcsó Kínában,és amennyit nyerne az ember nagyobb kiszerelésen...Aromát meg én is kénytelen vagyok Angliából rendelgetni,nem is olcsón.Tényleg vicc,hogy egy jó cucc,olcsón...és mégis.Lenne piaca a Hangsen aromáknak is,a nagyobb full VG lötyinek is emberi áron.
    Ennyiből viszont nem javaslom a Hangseneket(merthogy NAGYON mások,mint a többi aromagyártó cigis ízben,a gyümölcs nem gond),mert egyedi ízvilág,nehézkes és nem túl gazdaságos,aromával tűrhető,de az meg nehezen hozzáférhető.Lötyiből is ahol van nagyobb,az vagy PG,vagy 50-50-es,ami nem az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák