Új hozzászólás Aktív témák

  • BOOSTER

    aktív tag

    válasz ujoimro #233 üzenetére

    "természetesen itt morálisan minden kritika megállja a helyét, úgy mint: a saját klienseik, semmi pénz nem elég nekik, befolyással való visszaélés és kenőpénzek, stb). Sajnos a kritikák törvényileg nem működnek,"
    Azt kiderítettem hogy számodra idegen a fájlcsere a személyi szabadságjogok de egyáltalán nem idegen a befolyással való visszaélés a kenőpénzek stb mert ezt szerinted jogilag nem működik ez nem bűn csak a fájlcsere...Tudod lassan kezdelek sajnálni emiatt...Az meg hogy minden fórumozó hozzászólásából kiragadsz részleteket a kontextusból nem akarom leírni milyen emberekre jellemző...
    Amit meg csinálnak a jgvédők az egy hanyatló üzleti medellben utazó kissebbség utolsó jajveszékelése, egyszerre szánalmas és veszélyes...Te véded néhány ember igazát én néhány százmillióét, szintén sajnálatosan veszem tudmásul hogy te simán bűnözőt csinálnál a netezők többségéből...Csak az a bökkenő hogy ebben a pillanatban is többen osztanak meg fájlokat mint ahányan Bush-ra szavaztak legutóbb...Úgy tűnik hogy te is jogi mákonytól vagy megészegülve és nem veszed észre hogy széllel szemben hugyozol...
    És néhány dolog amit a korábbi írásaidban sajnos eléggé könnyelűen lefelejtesz, vagy legalábbis feleslegesnek tartasz,az írásaidbó ez derül ki...

    1949. évi XX. törvény
    2. §(2) A Magyar Köztársaságban minden hatalom a népé, amely a népszuverenitást választott képviselői útján, valamint közvetlenül gyakorolja.
    57. §(2) A Magyar Köztársaságban senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg.
    (4) Senkit nem lehet bűnösnek nyilvánítani és büntetéssel sújtani olyan cselekmény miatt, amely az elkövetés idején a magyar jog szerint nem volt bűncselekmény.
    59. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkit megillet a jóhírnévhez, a magánlakás sérthetetlenségéhez, valamint a magántitok és a személyes adatok védelméhez való jog.

    Az is be kell látnom hogy ez a vita már teljesen parttalanná vált...Papagály módjára nyomod ugyanazt a süket szöveget amit már évekkel ezelőtt is kár volt...Az arrogáns és tenyérbemászó stítusod pedig egyrészt nem erre a fórumra való szerintem másrészt pedig igen csak emlékeztet bizonyos jogászbandákra, a legtöbb fórumtárs tudja hogy kikre gondolok...Mégegyszer utoljára leírom: hogy az hogy mi legális és mi nem az nem a te kompetenciád eldönteni arra meg vannak a megfeleő szervek...Nézz utána hogy itthon hogy döntöttek...Példálózhatsz amerikai joggal is de az kit érdekel itt Magyarországon...Senkit sem ítéltek el fájlcsere miatt itthon!!! De ezt már leírtam egy párszor...Szerintem többször már végképp értelmetlen lesz...Falrahányt borsó....Az emberek ha megtámadják őket ösztönösen védekezni fognak, (titkosítás, proxy, és még ki tudja milyen új az azonosítást és a bizonyítást ellehetelenítő módszerek) ebben a harcban a zene és filmipar nem nyerhet csak veszíthet, főleg ha így állnak hozzá mint ahogy te is...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki hülye aki nem normális?

Új hozzászólás Aktív témák