Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz opr #300 üzenetére

    En csak angolszasz orszagban eltem/elek, az oroszok szerintem mar mas.
    Burokracia van, mindenhol vannak idiota szabalyozasok es idiota akatatologatok ezzel nemtudok vitatkozni, de meg mindig egyszerubb a mindennapi ugyintezes. Van ellenpeldam is, Ausztraliaban epitkezni/felujitani egy remalom a helyi council mindig baszogat valamivel, leallitjak az epitkezest, sajat hatarozataiknak mondanak ellen stb, de a mindennapi elet ugyintezesei konnyebbek. Konyebb venni egy autot (foleg az usaban), konyebb elintezni a biztositast, adozas, reszsivel kapcsolatos dolgokat. Felmesz a honlapra, elolvasod, hogy mi kell az adott dologhoz, osszeszeded a papirokat ha kellenek, bemesz es elintezed, nincs, hogy nem tudja mit kell csinalni, hianyzik valami papir amirol senki semmit nem tud.

    Az alabbi kepet a munkahelyemnel fotoztam ev elejen

    szerk: ezek altalaban nem halalosak, a pici sarga/piros pottyel a hatan, na az amit messze el kell kerulni. A kigyok sem veszesek, jobban felnek toled mint te toluk, szinte hamarabb elhuznak minthogy eszrevenned oket.

    szerk 2: egyebkent mi sem a penz miatt leptunk le, kalandvagybol illetve tanulas celjabol

    Angolokat nem szeretem, Angliaba nem szivesen mennek dolgozni

    [ Szerkesztve ]

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák