Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz XtremLor #74507 üzenetére

    Nálam a centis borosta sem akad el a Mach3-ban, igaz, én álló vízben mosom le.

    Feketelaszlo: a Gilette nyelem 10+ éves. Lehet, hogy minőségibb egy hagyományos borotva fogása, de attól félek, ennyi idő után nem állna rá a kezem. És a Mach3 nem eldobható borotva, hanem cserélhető fejes.
    Borotvahabból meg az alap "érzékeny bőrre" Nivea borotvagél vált be, semmi mással nem vagyok hajlandó próbálkozni. Amikor Párom egyszer mellényúlt a Rossmannban, adtam egy esélyt másnak, de a 3 palack ment is valamelyik családtagnak, nem vált be.

    CactuS: Tesco, Lidl, stb helyekről vettem 1-2k értékben szerszámos ládát az elmúlt kb 15 évben vagy 4-et. Otthon ezekben vannak a szarjaim és a szekrény aljában vannak. Mivel nagyon ritkán viszem ki őket a lakásból, így épek. Ha hurcolni akarod, akkor mindenképpen vegyél egy minőségibb darabot, ami bírja a mostohább bánásmódot és a súlyt. Ilyet talán már érdemes lehet nézni kintről a magasabb ára miatt, de a szállítási költséggel együtt lehet, nem jársz jobban. Az olcsóbbakra sincs ingyen posta a nagy térfogat miatt.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák