Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz -secret- #92799 üzenetére

    Érdemes kicsit karcos miband2 kijelzőre is még venni ilyet, vagy ezen már nem marad meg/nem lesz jó/szép/stb? Illetve ez valami normális üveg, vagy ugyanolyan gyenge gyanta, mint a band eleje? Igazából nem az zavar, hogy karcos, csak napfényben mégannyira se látni...

    @(#92789) Kernel: úgy vettem észre, hogy ez kínai szokás... panelen maradó trutyi szeret furcsaságokat csinálni. Ma pl. melóban egy ócsóebayes (tehát ontopic vagyok :P ) atmega alapú RLC/ESR mérő/alkatrészteszter talált valami 250 Ohmot valamelyik lábai között... a panel tisztítása után ez elmúlt róla, fehér izé volt a csatlakozó forrszemeinél (gondolom amikor mosták, már nem volt a legtisztább a kádban lévő mosófolyadék, oszt amit vitt magával, az rászáradt a panelra).

    @(#92840) HoTaZo: egyszer már számolgattam, most nem akarom újra, de valami évi fél kiló polisztirolhulladékot termelsz azzal, ha minden nap egy automatás kávét belöksz és eldobod a poharat. egy csomó embert ismerek, aki így csinálja, holott vihetne saját begrét... másik dolog a hevederben kapható kávétejszín, ez is felesleges műanyag és aluszemét-termelés (bár az automatás poharaktól azért valamivel jobb). A kapszulásnak a nagy előnye ott van, hogy bontatlan, garantáltan aromaőrző minden kapszula (ez töltögetésnél már bukik is), és bármikor bármilyen ízt főzhetsz anélkül, hogy nagy csomó maradék bontott kávét kéne őrizgetned. Szerintem a legtutibb a frissen őrölt eszpresszó, csak ahhoz ugyancsak hatszámjegyű gép kell, amiből az automata szeret gyakran bedögleni, a többi meg melós... persze mi is autopressel főzzük gázon, két négyszemélyes főzet elhiccen egy nap :U :DDD

    @(#92891) Ghard: értem én, hogy egy cent, de mint egérpad, ettől a gumilaptól kiráz a hideg :O persze ettől függetlenül gumilapnak valami teljesen más célra még megéri megvenni :R

Új hozzászólás Aktív témák