Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    Banggood érdekesség: rendeltem a nagy akciózások előtt egy MB2t, ki volt írva, hogy szeptember 1-jén lesz restock. Ehhez képest aug.31-én elküldték és "Points gained by Order delay compesation +50". :C

    Vettem két szilikon kábelrendezőt (0.99 CAD volt a kettő). No, ezzel nincs jó tapasztalatom. Maga a szilikon (szerintem nem szilikon, a mi USB lámpa nyeléhez hasonló TPE) még jó lenne: kicsit csámpás meg sorjás, mint minden egydolláros kínai cucc, de összességében mégis korrekt, jól tartja a kábelt, nem öt centiről nézve még szép is. Viszont a kétoldalas ragasztó bármihez remekül tapad (bútorlap, fém, festett felület, stb), leszámítva a kábelrendezőt :D Már mindkettő lefordult... szerintem két kis csavarral lesz feltákolva :DDD 12 napot futott, ami viszont nem rossz...

    Újabb adag farmergomb, 20 napot utazott. Könnyű szerelni, kb. 600Ft/50db, gombos húzentróglihoz kiváló (szörcs: button suspenders, a 2,5cm-eseket nem ismerem, de szerintem kell a 3,5cm -- ezt speciel érdemes lehet Kínából, mert itthon vagy drágább, vagy rosszabb minőséget adnak, ráadásnak itthon nem láttam gombosat, mióta effélét hordok). 6db kell egy nadrághoz, tehát 8 nadrágra való adag, és kettőt lehet rontani :D ha minden jól megy, akkor egy nadrágot így 72Ft-ból lehet felszerelni. már csak ilyen húzentróglikat hordok, még gumis derekú nadrágokba is löktem ilyen gombokat. a patentoshoz képest nehezebb kicsit a kezelése, de nem gombolódik ki autó ülésben, boltban az alsó polcon matatás közepette, más hajlongás, meló, stb. esetén). Kombináltfogó-szerűségekkel viszont nem lehet összetolni, mert a fogó pofái a csuklója miatt ívesen közelítenek egymás felé, így elhajlítják az alumínium szegecset. Kis satuval viszont másodpercek alatt összetolható.

    Korábbiakhoz: valóban érdemes írni, hogy mit honnan rendelt az ember -- én július 30-án kezdtem el írni, és 39734Ft-nál tartok 36 rendeléssel :W Mondjuk ebből 16.449 nem az enyém, de akkor is 23285Ft másfél hónap alatt... télleg, inkább dohányoznék :DDD

    (#92453) zeon.hu: nekem pont van egy 37 meg egy 34 napos GB rendelésem... ami már kezd közelíteni a sokhoz :U 40 nap után szoktam érdeklődni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák