Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Axe Miskolc #186088 üzenetére

    A különbség szerintem az, hogy a zenészeknek, meg hasonló célokra szánt verziók elegánsabbak, szebbek és a közepük gyakran cserélhető attól függően, milyen frekvenciákat akarsz megszűrni. Meg persze durván túl vannak árazva. Pont ugyanaz a helyzet, mint sport, bringás szemüveg fronton, egy 3M, Uvex, Bollé munkavédelmis még nagyobb védelmet nyújt, mint egy drága Oakley, Rudy, POC, Smith és hozzájuk képest a munkavédelmis filléres tétel. Cserébe a dedikált sportszemüveg szebb, trendibb. A füldugókra és a bringás, sport szemüvegekre is vannak amúgy alis alternatívák is, 1-2 dollárért kapsz olyan füldugót is, ami esztétikailag is puccos. Szemüveget szintén, én pl. az NRC másolatokra kaptam rá, az árukhoz képest nagyon jók. Ez a Xiaomi (Jordan&Judy) füldugó, amit én vettem afféle arany középút, mint általában a legtöbb Xiaomi ecosystem termék, trendi, top minőség, a munkavédelmisnél drágábban, de a nagy márkáknál olcsóbban, kínából.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák