Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Laza... #10044 üzenetére

    Többes számban írtam, szóval nem általánosítottam rád. De ez egy értőolvasással könnyen kideríthető. De ha beperelsz az csak az igazamat bizonyítja, hogy nem én vagyok a fillérbaszó. Mellesleg te kezdtél kóstolgatni, pocskondiázni és tisztességtelennek nevezni!

    (#10045) petipetya:

    Tessék ugyanazt csináljátok, amit most én szerettem volna, csak durvábban. Refundot kértek a meg nem érkezett termékre, mert megtehetitek (paypal megvéd), ezáltal az eladót károsítjátok meg, holott a postát kellene!
    Én meg rendelnék 5db kis sz*rt, mert az eladó ingyen adna 5db-ot, amivel ő nem károsodna semmit mert bele van kalkulálva 10-szeresen az árba és már jön a leb***ás, hogy egy tisztességtelen ember vagyok, ha utána nem rendelek tőle még 5db-ot. Ha kicsit is belegondolnátok, nem hiába csak apró cikket adnak ingyen mintába és nem 3D-s televíziót...
    Ja, és ha mégis megjön, akkor felteszitek az apróhirdetésre dupla áron, ami már valóban egy tisztességtelen ajánlat! Most mondjátok, hogy nem ezt csinálja a többség...

Új hozzászólás Aktív témák