Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz Penge_4 #201 üzenetére

    hát még az ff-nél milyen jó mert ott semmi ilyen manőver nem kell hanem simán kitölti helyetted.. :D

    és tekintettel arra hogy szinte mindenhova jelszó kell, ez gyakorlatilag alap fícsör.. közvetlen a megjelenítés után a második..ha ezt egy böngésző nem tudja akkor az nálam kuka..le is tenném a hajamat ha minden alkalommal jelszót kellene írogatnom.. :U

    MaUser: nem igazán használok freemailt, nem próbáltam nálam már előbb elhasalt a dolog és asszem így is marad..eddig csak operával játszottam ezt hogy amint kijön az új letölt, örül, aztán 10 perc múlva vissza az egész, most majd ez lesz a chrome-mal is.. :D

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

  • MaUser

    addikt

    válasz Penge_4 #201 üzenetére

    Opera már az elején elhasalt a sebessége miatt, el sem jutottam vele a jelszavas dolgokig. 800MHz-re levett procival ugyanúgy döcögött, mint az FF. Amikor előjött az FF döcögése, felraktam több böngészőt és a Chrome maradt meg sebessége és kézre állósága miatt. Mindent tud ami nekem kell.

    Jó volt előtte az FF is, de most már üresen is nagyon lassúnak tűnik. Egyszerűen nincs az Opera vagy az FF vélt vagy valós többlettudására szükségem. Ennyi, ebből kár hitvitát csinálni. Ugyanígy elvagyok a WLM-el is, hiába tud százszor többet a Thunderbird, csak gond lenne a migrálással, de hasznos funkcionalitásban nullával nyújtana többet. Mondom, a böngésző eszköz és nem cél az egyszeri usernek. Lehet, hogy cél a fejlesztőknek, nekem, mint felhasználónak egyáltalán nem számít, hogy mivel tud többet egy másik böngésző, ha az lassabb vagy ha állítgatnom kell.

    Egyébként írtam, hogy generált a jelszó, a nem banki oldalaknál meg nem mindegy, hogy megjegyzi-e egy böngésző és aztán majd titkosítva eltárolja magának?

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák