Keresés

Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Remus389 #102 üzenetére

    "KGB? Azt hittem az már megszűnt :D Lapozni kéne."

    Nem szűnt meg, csak most FSZB-nek hívják - Putyin meg konkrétan KGB-s volt, alezredesként szerelt le 1991-ben. Szóval a lapozást olyan nagyon nem indokolja semmi sem.

    "Nincs a háttérben semmi, Trump főleg a saját pénzén és adományokból kampányolt"

    Trump "saját pénzében" meglepően nagy az orosz rész (Trumpnak a meglehetősen sok bebukott biznisze után az USA-ban senki sem akaródzott kölcsönadni, de az oroszok meg valamiért igen).

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

  • gyáliSanyi

    őstag

    válasz Remus389 #102 üzenetére

    Ebben egyetértek. A világbéke mindennél fontosabb.
    Obamával pedig igencsak feszült volt a légkör Putyinnál.

    Live poor, die ritch.

  • Gregorius

    őstag

    válasz Remus389 #102 üzenetére

    KGB? Azt hittem az már megszűnt :D Lapozni kéne.
    Hívhatjuk ahogy szeretnéd: állambiztonságiak, FSZB... mindegy. A lényegen nem változtat.

    Én úgy látom Putyin szívesen ápolna jó viszonyt az USA-val, jól járna mindenki, ha nem ez az erőltetett kardcsörtetés menne.
    Nem, nem járna jól. Pont Putyin nem. Amikor utoljára ilyet csinált Oroszország abból durva visszaesés lett. Rohadtul nem megy a szekér odahaza mert a gazdaság egészségtelen szerkezetű, erősen olaj-/nyersanyagcentrikus és esély nincs átfogó reformra. Tehát be kell ültetni egy olajlobbistát az elnöki székbe aki felpörgeti a keresletet meg destabilizálni az EU-t meg a többi politikai/gazdasági versenytársat.
    Vagyis most pont az a doktrína érvényesül, hogy mivel a jelenlegi világrendben önerőből nem tud érvényesülni meg kell változtatni a kereteket. A többiek kárára. A MI kárunkra.

    Nincs a háttérben semmi, Trump főleg a saját pénzén és adományokból kampányolt, tudom hogyezt meg fogod támadni, mert most ez a narratíva
    Konkrétan arra gondoltam hogy Trump maga többször hivatkozott rá hogy vannak bennfentes információi az oroszokról/tól. Ezt azért elég nehéz bármilyen médiamanipulációval elferdíteni.
    Az pedig általában hidegen szokott hagyni amikor a narratíva megpróbálja megmondani hogy éppen miben kell hinni.

Aktív témák