Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz mickemoto #6 üzenetére

    Azért kisbusz vs. kamion nem ez az eset.
    És szigorúan akkor, ha egyedül vagyok.
    Utálok vezetni ezek miatt. Szó szerint! Észtországban a Merci G terepjáró a zebrán vágott elém, mikor elsőbbséget adtunk.
    Itthon, a 30-as táblánál útfelújítás miatt, a lezárt részen előz meg jobbról, legalább 60-nal.
    És mint írtam, a kötelességemnek érzem vigyázni rá, miközben párom retteg az úton miatta. Ebből van elegem.
    Hozzá teszem, hogy ez Miskolc, szinte Oroszország.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • SP!T

    addikt

    válasz mickemoto #6 üzenetére

    Azért a reflexeknek nehéz ellent mondani. Mondhatod, hogy legközelebb te töröd össze, ha nem adja meg a jobb kezet, mert úgy is Ladával vagy, vagy épp a biztosító fizet. De az adott pillanatban annyira hirtelen kellene felmérned az előnyeit és hátrányait a szituációnak, hogy úgy sem fogsz kockáztatni. Erre nincs idő, az ember agya a veszély elkerülésére összpontosul akaratlanul is (pl sok esetben ezért is lehet nagyobb a baleset, mikor a szembe sávba rántja az illető, mert satuztak előtte... csak hát ott meg pechére éppen jöttek 50-70-el). Nem arra, hogy megéri-e belemenni...

    Mellesleg hányszor hallottam ilyet, hogy valaki elengedi a jobbról érkezőt, majd direkt belemegy. Szóval ha küllemre valami nemesfémet gyűjtő fószert láttok, aki előzékeny a jobbkéznél inkább ne tegyétek. :)

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák