Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz fatpingvin #85294 üzenetére

    Egyetem az mas, nekem annyira az a tapasztalatom, hogy kb semmilyen szinten nem erdemes epiteni arra, hogy ott milyen az ember (legalabbis kb semmi koze ahhoz, hogy egyetem utan milyen ember lesz), hogy kb emliteni se erdemes.
    Tok sok ismerosom volt, aki az egyetemen iszonyatosan szorgalmas, pedans, beszamithato volt, aztan 28 evesen kiegett es elment remetenek, peknek, autoszerelonek, akarminek, csak szamitogepek kozelebe ne kelljen mennie dolgozni. (Persze nagyresze maradt pedans, beszamithato ember egyetem utan is, egy kisebbik resze meg rajott mit hagyott ki, bepanikolt es 19-25 helyett 29-35 evesen csapta szet magat... Nem szep latvany, es nincs nekik sok jovojuk.)
    Meg volt olyan is, akire egy fakockat meg egy femgolyot nem lett volna szabad bizni, mert az egyiket elhagyja, a masikat elrontja, es egyikrol se fogja tudni mi tortent, mert konstans be volt szivva de olyan szinten, hogy elsetalt melletted es ket napig pozitiv lett a Te drogteszted is. Persze emelle ivott is rendesen. Aztan kikerult ebbol a bulizos korbol, rajott hogy hugeci valamit csinalni kell, osszeszedte magat es valami hihetetlen jo szakember lett. Sokuk azota potolta a papirt is, de nyilvan nem mind.
    Namost nyilvan nem ezek vannak tobbsegben, de azert boven nem is kivetel, olyan szinten, hogy az egyetem alatti teljesitmeny engem ma mar abszolut nem erdekel, maximum akkor, ha 0-day juniort felveteliztetunk gyakorlatra.

    A fentiektol fuggetlenul, illetve a sajat egyetemi tapasztalataim alapjan is viszont azt kell mondjam, hogy 100% megertem a fentebbi dontesed, es abszolut nem lep meg a dolog.

    De Beletosz egy majd 30 eves felnott ember volt, nem egy 22 eves suhanc tele hormonokkal, az ebren toltott ido 70%-ban allo arboccal, amikor semmi nem szamit, csak azok a szep hosszu labak azok alatt a megfeleloen rovid szoknyak alatt. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák