Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz Cathfaern #179 üzenetére

    Maximálisan egyetértek. Ez család mellett totálisan kivitelezhetetlen. Most, hogy van valaki, gyerekekkel, nekem is át kell értékelnem dolgokat, hogy mindenre jusson idő. Szerencsére anyuka is bringás, ezzel nincs gond. Meg hát most már nem kellenek több órás edzések, elég 1-1.5 óra és az sem minden nap.

    Viszont ha kis étrendváltást is iktat be valaki és mellé heti 3x tud menni 1 órácskát és végül fejben is erős, nem marad el a siker. Ez utóbbi a legnehezebb, ahogy már bezéltük.

    looser: thx, nem, DK-s nem voltam, T-1000 névre hallgatok, a bringások így ismernek. 2 hete volt a szezonynitó bringás verseny, a félsziget kupa Tihanyban és erődemonstrációként, meg mert senki nem akart elöl menni, mind a 6 körben én vittem az Apátsági emelkedőn a mezőnyt és sokszor a többi szakaszon is. Aztán a verseny után a hátam mögött azt hallom, egyik versenyző a másiknak: "Te, ki ez a zöld mezes állat, aki mindig tolta felfelé a hegyre?". Na, az ilyenek miatt csinálom. Aztán persze megfordultam és megjegyezték a T-1000 nevet. :B

    [ Szerkesztve ]

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Új hozzászólás Aktív témák