Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz deicide #173 üzenetére

    Azon túl, hogy minden elismerésem a tied (és grat a második helyezéshez :R ), és egy pillanatig se állítom, hogy könnyű volt, azért lássuk be, hogy elég sok speciális dolog kellett ahhoz, hogy ez összejöjjön nálad.
    Egyrészt ahogy írod, nem volt család. Ha van mondjuk gyerek, akkor esténként foglalkozni kell vele, tehát nincs ennyi idő munka után edzeni (főleg ha gyereket ilyen-olyan szakkörre, edzésre, stb-re is kell vinni). Hétvégén megint csak az lesz, hogy a gyerekkel kéne valami programot szervezni. Ami persze lehet "fizikai" program, de azért az nem ugyanaz, mint ha magadban / hozzád hasonló fizikumuakkal mész. Ugyanez igaz barátnő / feleség vonalra, főleg ha még nem ennyit sportolt az illető akkor amikor megismerte.
    Persze lehet kisebb mértékben, meg étrendváltoztatást is beiktatni, stb. (én most úgy fogytam 20 kilót, hogy semmi pluszt nem mozogtam a korábbihoz képest, kvázi a tied ellenkezője :) ), de akkor is más egyedül elkezdeni, mint család mellett. Mert akkor nem csak a saját akaratoddal kell megküzdeni, hanem az "övékkel" is :)

Új hozzászólás Aktív témák