Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz hcl #70 üzenetére

    Írtam egy hosszú választ, de visszatöröltem. Nem konkrétan rólam vagy Rólad van itt szó, nem is a konkrét példák, az elégedettség vagy az elégedetlenség a lényegesek. Hanem a folyamatok. Magától értetődő, hogy 2020-ban valaki, bárki rá van csavarodra a netre vagy a zsebszámítógépére. Hiszen egy csoda az, hogy pl. napi kapcsolatban lehetek a francia vagy a svájci, a sümegi haverommal, stb., úgy, hogy korlátlanul beszélgethetünk, látjuk egymást akár ezer kilométerekről, azonnal reagálhatunk egymás gondolataira. Ahogyan Te is, az író is, és itt mindenki. Délelőtt egy afrikai hangszert bütyköltünk a neten talált száz körbe-fotó alapján. Mert elérhetjük azokat a képeket. Ez mind csoda, nem is lehet megkérdőjelezni. Mégis, a Bog által is leírt folyamatok amik közben rugdossák a lélekmenedék ajtaját; az érték és a tartalom mellett időnként vastagon megjelenik a sz@r, ami valahogy' alattomosan bekúszik az ajtórésen, a küszöb fölött.

    Szűrheted, de szerintem nem tudod.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák