Új hozzászólás Aktív témák

  • Nirvatti

    tag

    válasz sbazsi #4698 üzenetére

    Szia, üdv a klubban!

    Válaszolok, amire tudok.

    -Tud olyat, hogy rezeg, ha "elhagyom" a telefont? Vagy ma, amikor 50+ méterre mentem tőle (+falak), az nem volt elég? :U
    -Ez volt tárgyalgatva nem olyan régen, használd légyszi a keresőt.

    -Mennyire kell, hogy szorsan legyen a karon? Az órámat szeretem, ha kicsit lazábban van, és mozog.
    -Nekem sincs teljesen szorosan, alvásadatokhoz elég elvileg csak a mocorgást figyelnie, de nem baj ha tud pulzust is mérni, mert akkor pontosabb képet kapsz.

    -Mennyire bírja a vízet? Úszni pl lehet vele?
    -Én csak zuhanyzok vele kb 4 hónapja, de többen azt írták hogy az úszást is jól bírja. Tengervízben is próbálta valaki sikerrel.

    -Ha be van kapcsolva az értesítés, pl hívás, messenger, gmail, stb, azokat hogy tudom kikapcsolni, amikor alszom? Vagy a DND mód erre való? :B
    -A DND módban semmilyen értesítést nem kapsz. Előre beállított applikációk, hívás, sms, semmi sem fog rezegni.

    -Ha nincs más megoldás, és a telefonon kikapcsolom a BT-t, attól még a band teszi a dolgát, és reggel szinkronizál?
    -Igen, elvileg kb 7-10 napig tárolja az adatokat (lépés, alvás, pulzusmérések), de én minden nap 3-5-ször frissítem a MiFit-ben.

    -Telefon keresése más appal, mint a mi band tools lehetséges?
    -passsssz

Új hozzászólás Aktív témák