Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Kansas #74 üzenetére

    Hmmm, kipróbáltam a mezei DVD lejátszását a PS5-ben... ha nem is lett szép, de elfogadható minőségűre jön ki a végeredmény...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • b.

    félisten

    válasz Kansas #74 üzenetére

    Hát sajnos nem sok értelmes film jelent meg ami megérné az árát 2020 ban, a Covid miatt ,de régebbi gyöngyszemekre lehet azért bukkanni.
    PL most már szinte teljes a Marvel sorozatom, köztük limitált is, és a DC soroztatom kivéve Joker-t. Azt nem vettem meg ..de az a film nekem amúgy is..jaj Hátamon futkos tőle a hideg . :DDD
    Érdemes megpróbálnod 4 K BR -t vele. Jó házimozival, TruHD hanggal :K . Nem tudom merre laksz,de szívesen adok neked próbára pár lemezt.. Virágbolti verziót is érdemes megnézni próbaképpen, ha van Kodi képes lejátszód.

    Most rendeltem meg BR ben a Shorta-t (, ( itthon Csapdában néven fut) egy Dán rendőr film.
    Teljesen lehaltam tőle. Eszméletlen gyönyörű minőségű felvételekkel, tűéles képpel és színekkel.( nem 4K) Nem tudom mivel dolgozott a rendező, de ez igen...vétek nem kiváló minőségben nézni. + nekem az egyik legjobb film volt amit az utóbbi időben láttam.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák