Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz bkercso #72 üzenetére

    Én teljes mértékben értem a dolgot, hogy lehet sokkal rosszabb is. Csak mint mondtam, azt nem szeretem, és ebbe én is beletartozom és szinte mindenki, hogy folyamatosan csak beszélünk róla, mert belénktáplálták már azt is, hogy ne merjünk lépni, hisz esélyünk sincs, pedig igenis lenne.
    Azt pedig tök feleslegesnek tartom, hogy ezerszer átbeszélik az emberek ugyan azt, és ezzel el is intézték a dolgot, és mindenki csak várja a csodát. Felesleges körök, mindenki csak beszél róla, de cselekvés nincsen, se egy embertől, se soktól. És így idézőjelben tök mindegy, hogy én most egyetértek veletek vagy sem, mivel így sem jobb meg úgy sem :DDD Ez egy kicsit butaság, de valljuk be, így van!

    Viszont mondtad, hogy mi lesz "majd ha", én pedig ezt már megelőztem, mivel írtam, hogy ha egyszer olyan elnyomást érez magán az ember, akkor igenis robbanni fog mindenki, és felszabadítjuk saját magunkat! Nagyon sokat tud tűrni az ember, de ha egyszer már a legvégét járjuk akkor igenis mindenki kiáll magáért, és egymást (a mindenki kicsit túlzás, de pont elegen) - Szóval erre már válaszoltam

    TV-t nem nézek, csak annyit mikor vacsorázom, és lent megy a tv az ebédlőben, de akkor sem figyelek rá, mert egyik műsor sem érdekel benne. Megvannak a saját híroldalaim amiknek hiszek, azokat olvasom
    Az ilyen videókkal pedig az a gondom, hogy megnézek egyet belőle, majd még egyet és még egyet, aztán elment vele egy csomó időm hogy ezzel foglalkoztam, ami nem baj mert szeretem a témát, csak ahhoz neki is kell ülni egy hosszabb időre :)

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák