Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz cucka #1305 üzenetére

    Nekem tök mindegy, a vitát nem én kezdeményeztem, csupán belefolytam :D

    De azért tényleg vicces, hogy ilyen program monstrumokat telepítenek sokan, amikor a céges levelezésen kívül semmi másra nem használják azt.

    Az megint más kérdés, hogy elég szomorú, hogy ma már nem optimalizálják a programokat, mert úgyis ott vannak a sokmagos gyors processzorok és több száz gigás winyók.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz #16820480 #1312 üzenetére

    "vagy nézd meg a PSP-t, hogy milyen hardvere van. még manapság is olyan játékokat hoznak ki, amik a legjobbak közé tartoznak a mobilpiacon..."

    Én eléggé iPhone fan vagyok, de ez még engem is ledöbbentett:
    [link]

    Az optimalizálás és a hatékony kód erre képes, ha a programozók vesznek egy kis fáradtságot...

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz cucka #1316 üzenetére

    "Ez nem pazarlás. Az lenne pazarlás, ha azért fizetnék a programozókat, hogy nyomják le a szoftverek méreteit, amikor a felhasználókat ez csöppet sem érdekli. "

    De érdekelné.
    Ha belegondolsz, hogy a legújabb Office-nak mi a gépigénye a normális teljesítményű futáshoz és mi volt mondjuk a 97-esnek, akkor döbbenetes a különbség, főleg annak a tükrében, hogy a felhasználók zöme ugyanarra használja. A többlet funkciók nagy részét, amik ezt nagyobb gépkapacitást indokolják a vásárlók igen kis rétege használja ki valójában (a felmérések alapján a Word tudásának átlag 8-10%-át használják ki az emberek).
    No ez a pazarlás.

    Nem véletlen, hogy ilyen mértékű érdeklődés van az Atom alapú gépecskékre. Az emberek rájöttek, hogy nincs szükségük egy kisebb szuperszámítógépre, elég egy csendes, kis fogyasztású eszköz. A MS is rájött, hogy muszáj komolyan vennie ezt az irányvonalat, nem véletlen, hogy a Windows7 ennyire jól együttműködik ezekkel a kis teljesítményű hardverekkel. Az lenne a kívánatos következő lépés, ha az egyéb szoftvereiknél is megoldanák ezt a teljesítmény optimalizálást. Ha méretben nem is, de legalább erőforrás igényben igen.

    -----

    "A sunspider webkitre van kihegyezve, így még szép hogy hazai pályán "gyorsabb" a safari. "

    Azért egy mobilon bármilyen kihegyezett tesztnek nem kéne gyorsabban lefutni, mint egy többszörösen gyors hardverű asztali gépen.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz #16820480 #1321 üzenetére

    "egyébként jó dolog, hogy ha az office használók nagy része p2-est használna csak az office-t és a windows-t egy cég fejleszti, és mivel lényegében egyeduralkodók a piacon, így muszáj megvenni az újabb gépeket, erősebb hardverrel."

    Itt igencsak közrejátszik, hogy a MS mennyire fonódik össze a hardvergyártókkal, hogy azok érdekeit tartsa szem előtt.

    Ha gonosz akarok lenni, akkor mondhatom azt, hogy a 10.5.6-os OSX szépen és használhatóan elfut egy 6-7 éves Mac-en is (csupán RAM kell több neki, mint az akkori rendszernek, hogy közel ugyanolyan gyorsan, vagy akár jobban menjen rajta), a Vista meg már egy 2-3 éves hardverre is csak nyögvenyelősen megy fel, amit meg utána művel azt csak jó indulattal lehet futásnak nevezni. Vagyis az MS mindenképpen kierőszakolja az új vasat, ha az új rendszerét, vagy szoftverét akarod használni.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz copin #1324 üzenetére

    "Erősen kétlem, hogy egy iphone képes lenne arra amire egy pc. "

    Mire gondolsz itt? Valószínű a Crysis nem fog elfutni rajta, de pár évvel ezelőtt egy asztali gép hardvere gyengébb volt, mint a mai mobilok átlaga.

    Iphone-on pl. röhögve elfut a régi asztali Mac-ek rendszere:

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz copin #1326 üzenetére

    "Most hadd ne soroljam mire való egy ibm pc, megfelelő perifériákkal. Nem sok épeszű ember van, aki asztali rendszerprogramokat használ handhelden"

    Pedig szerintem a handheld készülékek jövője ez.
    Út közben a jelenlegi PDA/mobil funkciók kiszolgálása, dokkolóba helyezve (amire asztali perifériák /monitor, billentyűzet, erősebb GPU stb./ csatlakoznak ellátja a desktop gép feladatait.
    Valami olyasmiként képzelem el, mint a mobilok esetén a Modu-t, az eszköz funkciója mindig aszerint változna, hogy milyen környezethez kapcsolódik. Önmagában mobiltelefon és PDA, asztali dokkoló esetén desktop PC, mobil keretbe csúsztatva notebook, a TV készülékbe dokkolva videófelvevő és lejátszó.

    Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az iPhone-on az asztali OSX mobilprocesszorra fordított változata fut, egy saját grafikus felülettel. Szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel. :D

    "Egy repülőtér légiirányításért felelő berendezéseit kezelő rendszert nem bíznék 1 000 handheldre sem"

    Nem véletlen, hogy ilyesmit Windows-t futtató PC-re sem bíznak :D
    De komolyra fordítva a szót, az átlag PC-s felhasználás nem a repülésirányítás, hanem internet hozzáférés (böngészés, e-mail, chat), szöveg és táblázatkezelés, játék, kisebb kép- és videó feldolgozás stb. Ezekre egy mai handheld hardvere is alkalmas, de ha belegondolsz, hogy már most elérhetők a többmagos CPU-k ezekre a hardverekre és Tegra szintű grafikus gyorsítás, akkor ezek a hétköznapi funkciók igenis könnyedén kiválthatók egy ilyen eszközzel. Megfelelően optimalizált szoftverek esetén még sebességben sem lesz érezhető különbség.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz copin #1328 üzenetére

    "Ez a fordított változat elég fura megfogalmazás. 12 egy tucat arm van az iphone-ban is."

    Valamit félreolvashattál :D én a rendszerre írtam, hogy az asztali változat ARM-ra lefordított és optimalizált verziója fut a készüléken.
    Az viszont igaz, hogy a procit máshol is használják, viszont a proci+GPU+vector proci hármast sehol máshol, főleg úgy, hogy azt szoftveresen ki is használják (WinMo PDA-kba a GPU-k legtöbbször dísznek vannak, mert még a rendszer sem támogatja, a külsős alkalmazások meg szinte soha.)

    "Az iphone még egy mac minivel se képes felvenni a kesztyűt"

    Ezt nem is állítottam, de elkezdődött egy érdekes folyamat a handheldek erősödésével (Snapdragon, Tegra) és az asztali és notebook gépek gyengülésével (Atom) ami oda vezethet, hogy a két platform összeér egy a felhasználók számára kedvező ár/teljesítmény ponton.

    "pedig azokon általában nem akar több giga ramot igénylő programokat futtatni az ember"

    Semmin se akar ilyesmit futtatni. Olyan alkalmazásokat akarnak a emberek, amik kiszolgálják a felmerült igényeiket, azt, hogy a programozók ezt miként oldják meg más kérdés. Mint már itt is le lett írva, az átlag felhasználónak bőven elegendő lenne egy pár száz KB-os szövegszerkesztő is, de a divat és a MS arroganciája miatt mindenki csak az MS Office-ban gondolkodik. Jó példa a netbook-ok esete, a kisebb erőforrás igényű Linux is tökéletesen kiszolgálná azt, amire ezek a gépek valók, de az emberek többsége a berögződött szokások rabjaként inkább a Windows-t választják.

    "Manapság nem is ez a cél. Ne vakítson el a megahertz, gigabájt, megapixel háború, ma még a funkciók konvergenciája a cél, azok minősége csak másodlagos. "

    Sajnos ezzel egyet kell értenem.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1329 üzenetére

    "az, hogy a Microsoft mit ír rendszerkövetelménynek, és mi látszik az Ultimate telepítőjében minden összetevőt kiválasztva (hozzátenném, az átlaguser az Ultimate csomag összetevőinek nagy részéről azt sem tudja, mire való), teljesen lényegtelen."

    Értem, a Microsoft viccből írja, hogy 1,5 GB hely kell még a Basic telepítéséhez is, sőt maga telepítő is hazudik, hisz ha kikapcsoljuk azt a 2-3 komponenst, ami csak az Ultimate része, akkor nem 1,89 GB-ot fog foglalni, hanem csak 140 megát. Tényleg belinkelhetnél egy képet a minimum telepítés méretigényéről, mert az, amit belinkeltél semmit sem bizonyít.
    Bár mostanra már tényleg kezd viccessé válni a "kinek a kisebb az Office-a" játék :D

    "a napi munkámban olyan függvényeket és a 2007-ben bemutatott új funkciókat használok, amik sokszorosan megkönnyítik a dolgom, "

    Ezt egy picit részletezhetnéd. Tudom, hogy sok újdonság került bele, de mégis mi lehet az ami ennyire megkönnyíti a munkádat?

    "a titkárnőinknek pedig azért, mert professzionális megjelenésű dokumentumokat tudnak pár perc alatt összekattintgatni"

    Eddig nem tudtak? :)
    Kis lépés ez a Microsoft-nak, de nagy lépés a titkárnőknek! (c) :D

    "ó, tehát a legtöbb user számára bőven elegendő csomag kőkemény 18ezerért kapható, ráadásul 3 gépes licenccel."

    Egész eddig céges használatról és titkárnőkről beszéltél, ha az árról kérdeznek, akkor váltasz a home felhasználásra? :D
    Az OO céges használatra is ingyenes, az MS cégeknek is 18 ezerért adja a csomagját?

    "teljesítmény: P4 2 GHz, 512 MB memória"

    No igen, fel lehet telepíteni, de ugyanazt a teljesítményt nyújtja ezen a hardveren, mint egy 2003? Ha nem, akkor a felhasználónak nem visszalépés ez, ha nem bővít hardvert is?
    A kérdés ugyanúgy vonatkozik a Vistára is, ott is ki tudod használni egy régebbi vason a Vista plusz tudását anélkül, hogy teljesítményben durván lejjebb adnád, mintha XP-t futtatnál azon a gépen?
    Ne haragudj, de kétlem. Ha legalább ugyanazt a teljesítményt hoznák ezek a szoftverek, mint az előző és nem lassítanák jobban a gépet és a munkavégzést, akkor nem főne MS feje a Vista viszonylagos sikertelensége miatt (és a netbook piacon való teljes használhatatlansága miatt, hisz a tavalyi hardvereladások zömét ez a piac határozta meg).

    "le kéne szokni az olyan fud-ok puffogtatásáról, hogy a Microsoft így kényszerít, meg úgy kényszerít, minden félévben vegyél új gépet hatszor annyi memóriával és különbenis konspirál a hardvergyártókkal. (ami egyébként igaz, csak épp ellenkező szándékkal.)"

    Látjuk, hogy ez nem igaz, hisz ugyanazon a gépen a Vista teljesítményben durva visszalépést jelent. Az, hogy "fut" önmagában nem elég, legalábbis a felhasználók többségének nem.

    "szóval az ilyen kijelentésekkel óvatosan, egyesek nagyon meglepődnének, ha tudnák, milyen helyeken fut Windows és milyen rendszereket bíznak rá."

    Dehogynem, pl. Angol haditengerészet. Hullottak is fejek miatta :D

    De reptereken normál esetben az információt szolgáltatja Windows-os gép, azt is onnan tudni, ha teljes méretben kiadja a kivetítőre, hogy lefagyott.

    "egyesek még mindig ott tartanak, hogy "Windows=kékhalál"..."

    Én már továbbfejlődtem, per pillanat a programok Not Responding-ba fordulásán fő a fejem :)
    Végül is előrelépés, én dönthetem el, hogy nézegetem a használhatatlan rendszert, vagy nyomok egy resetet. Némileg interaktívabb mint a bsod. Nem mondhatom, hogy nem fejleszt a MS. :DD

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1342 üzenetére

    Látom kifogyott a mindig előrántható MS marketing és propaganda gyűjteményed. Így, ha cáfolni már nem tudsz (márpedig ha azt cáfolnád, hogy egy régebbi gépen a Vista nem jóval lassabb, mint az XP, akkor igencsak távol lennél az igazságtól), így inkább duzzogva visszavonulsz.
    Arrogancia meg éppen nem volt abban amit írtam, de látom fáj az igazság :D

    ---

    "a fő újítás természetesen az új felület, ami nagyban felgyorsítja az egyes funkciók elérését"

    Ez valóban jól sikerült, de aki az eddigi verziókat komolyan használta, azoknak ez csak felesleges csicsa, mert a használt funkciókat billentyűzetről használja az aki valóban profi, nem a menükben lavírozik.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1346 üzenetére

    "az emberek hány százaléka nyomdai és kiadványszerkesztő szakember? és hány százaléka dolgozik irodában?"

    Az emberek jelentős része fotózik, mégsem gondolja azt magáról, hogy azt professzionális szinten végzi.
    A MS ott hibázik, hogy elhiteti Gizikével, hogy ha Word-öt használ, akkor minőségi, professzionális munkát fog kiadni a kezéből, pedig Gizikének halvány fogalma sincs még a tipográfia alapjairól sem és a helyesírás ismerete is kimerül a Word helyesírás ellenőrzőjében.

    " inkább úgy kéne fogalmazni, hogy ők tették elérhetővé az egyszeri user szintjén"

    Inkább fogalmazzunk úgy, hogy a MS tisztességtelen üzletpolitikával ellehetetlenítette és felvásárolta a konkurenciát, így egy darabig egyeduralkodó vált az irodai szoftverek terén.
    Anno azért az Excel előtt volt már táblázatkezelés pl.: Lotus 1-2-3 és magának a fogalomhoz mint táblázatkezelés is kevés köze volt a MS-nak, tekintve, hogy a VisiCalc hova készült el (persze ezt is ügyesen koppintotta már akkor is a MS MultiPlan néven).
    A Word előtt is létezett már más GUI-s és jól használható szövegszerkesztő pl. WordPerfect.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1355 üzenetére

    "aha, tehát tiltsuk be az összes kompakt automata fényképezőt,"

    Látom csak a lényeget nem értetted meg....

    Nem attól lesz egy munka profi, mert olyan alkalmazást, vagy eszközt használ amire azt mondják, vagy mert az is, hanem attól, hogy aki használja az ért hozzá.

    Te is ki tudod festeni a lakásodat, de attól még nem fogod magad szobafestő mesternek gondolni, ugye?

    Te mondtad: " a titkárnőinknek pedig azért, mert professzionális megjelenésű dokumentumokat tudnak pár perc alatt összekattintgatni "

    Pedig gyakorlatilag giccses vackokat dobálnak össze minden hozzáértés nélkül, csak a MS elhiteti velük, hogy mennyire profik, mert az Ő terméküket használják.

    No ez lett volna a lényeg.

    "Word-ben legalább van."

    Pontosítsunk, csak ott van. A MS még képtelen volt összehozni egy rendszer szintű helyesírás ellenőrzést. De sebaj, majd a Windows 8-ra összejöhet még nekik :D

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz biker #1358 üzenetére

    Tudom :D

    "magad uram, ha a rendszer lusta "

    Vagy a rendszer programozó :D

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1364 üzenetére

    Ilyeneket jóérzésű ember semmikép nem rakna össze, ugye nem mondod komolyan, hogy ilyen sablonok vannak a 2007-es Office-ban? Voltak fenntartásaim azzal amit mondtam a minőségről, de már elmúltak....

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Dale #1365 üzenetére

    "hogy Ulkesh cége minden gépre Vista meg CS4 licenszeket vett, ahelyett hogy mondjuk kiváltották volna őket Mac Minivel"

    Nem minden gépre, hanem kettőre, így az átállás 360 eFt körül megállt, ennyiből nem lehet hardvert váltani. A Mini meg kicsit komolytalan gép ilyen feladatra.

    "(Kérdés: az Adobe licenszek mozgathatóak platformok között?)"

    Igen. Bár nem ingyen.

    "Milyen művelet közben csinálja ezt nálatok?"

    Ha köthető lenne valami művelethez, akkor könnyebb eset lenne. De véletlenszerű.
    Az igazán bosszantó az, hogy nem értem, egy normális rendszerben egy alkalmazás, hogy ragadhat be úgy, hogy nem lehet semmivel sem kilőni. Így nem lehet simán újraindítani az alkalmazást, az egész gépet kell mindig resetelni, mert persze a Restart is végtelen ciklusban marad (egyszer ott hagytuk és 1,5 óra múlva is várakozott).

    Ami vicces, hogy az Operát kivéve az összes böngészőt érinti és, ha az egyik megáll, akkor a többi sem indul el többé.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Dale #1373 üzenetére

    "Everesttel vagy valamivel meg tudnád nézni nekem, hogy milyen chipset van az alaplapon és milyen típusú memóriamodulok vannak benne?"

    A legoPC-ben Intel DX48BT2 alaplap van (x48-as chipset), 9550-es procival, 2x2 GB-os Kingmax DDR3-as 1600-as modulokkal (1333-on járnak, mert én is rájuk gyanakodtam).
    A Vista saját memtesztje 16 órán át futott és nem talált hibát.

    "A Windows telepítés pedig friss volt, vagy XP-re upgrade?"

    Új rendszervinyót kapott a gép (ami teljes formázást kapott), hogy ha vissza kell térni, akkor csak egy vinyó csere legyen :D

    --

    Én is lépésről lépésre haladok, a RAM hibát nagyjából kizártam, másodsorban video driver hibára gyanakodtam a PS GPU-s gyorsítása miatt, de ennek kikapcsolása sem hozott eredményt (a böngészők vacakolására meg nem is igazán magyarázat).
    Egyelőre tippem sincs, keresgéltem a neten és rengeteg topic foglalkozik ezzel a problémával, de használható megoldást sehol nem találtam.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1372 üzenetére

    " ennek semmi köze a Windows-hoz, ő csak kérdezgeti, hogy készvagymár?"

    Ezt én is tudom, amit nem tudok, hogy mi okozza, meg az, hogy a rendszer miért képtelen az ilyen folyamatot leállítani. Ne haragudj, de nekem ez eléggé komoly szarvashibának tűnik.

    "de ennyit a nagy stabil OS X-ről, ami sosem fagy"

    Az is le tud fagyni, bár a videón lévő fagyás elég érdekes, ilyet még egyik Mac-en sem láttam, pedig volt már pár. Ami előfordulhat az a kernel panic, amit szinte mindig hardverhiba, vagy hardverhez köthető szoftverhiba okoz.

    Ami így néz ki:

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1376 üzenetére

    "őszintén szólva még nem találkoztam kilőhetetlen processzel, ha megesik, ígérem rögtön szólok."

    Esetleg a Taskmanager End Process funkcióján és a taskkill /PID xxx parancson kívül valami ötlet ilyen esetre? Mert ezek nem működnek ilyenkor.

    "nicsak, akár a híres kékhalált."

    Pontosan, csak ez aránylag ritkán mutatja magát. Mac Pro-n spec még soha nem láttam, iMac-en igen, mikor OSX86-os driverekkel játszadoztam rajta. :)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1383 üzenetére

    "kurvára leszarom a tipográfiát, a kerninget a ligatúrát meg minden ilyesmit. az emberek dokumentumokat gyártanak, leveleznek, jelentéseket, számlákat, szállítóleveleket, satöbbiket firkálnak, nem lexikonokat nyomdászkodnak össze."

    Ezzel senki nem vitatkozik, ezért írtam a fényképezős példát, hisz mindenki fotózik és elégedett is az eredménnyel. DE ettől még nem tartja magát profi fotósnak.
    A titkárnő is szuperül ellevelezget a Word-el, de az eredmény messze nem professzionális, csupán egy átlagos program, amatőr végeredménye.

    "lehet tovább kötöszködni"

    Azért az a helyesírás ellenőrző néha jól jönne az Internet Explorer-ben is :D

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz FTeR #1400 üzenetére

    "ehhez képest kékhalál adott os nyelvén (szal összes nyelv támogatott, amin a win megjelent) írja ki a hibát és néhány tanácsot, egyéb olyan infóval, amin el lehet indulni. "

    OSX alatt is az adott nyelven írja ki (bocs, hogy nem használok magyar rendszert és a neten sem találtam magyarul).

    Az már csak apróság, hogy OSX alatt nem a kernel panic képernyőre írják ki a problémát, hanem a Console Log fájlokba, amik jóval informatívabak, mint a kékhalál képernyő, vagy a Windows naplói az Event Viewer-ben.

    "viszont milyen szép power button grafika, igaz?"

    :)
    Igazából nem így néz ki. Mert ennél még csicsább, lehalványítja a képet és felülről legördül ez a grafika. Értelme 0, de legalább jól néz ki.
    Valahogy így (bár ez pont egy képernyővédő):

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz FTeR #1403 üzenetére

    "ennek nézz utána jobban. egyrészt nem tőle vette, mert sosem volt az övé, hanem a cégé akinek dolgozott, másrészt kevesebb, mint egy hónap múlva már az ms-nek dolgozott és azóta is ott van."

    Ez több helyen sántít.

    - A Microsoft a Seattle Computer Products-tól vásárolta MS-DOS elődjét, aminek egyetlen tagja és tulajdonosa volt Tim Paterson. Így biza az övé volt.

    - 1 év múlva került a Microsofthoz

    - Már nem dolgozik nekik 98-ban kilépett és azóta a saját cégét vezeti (Paterson Technology)

    Egyébként meg valóban egy lúzer. Vagy szerinted nem számít annak egy olyan ember, aki 50 ezer dolcsiért elad egy szoftvert, amiből más meggazdagszik, dollármilliárdokat keres, Ő meg beállhat ehhez a céghez alkalmazottként dolgozni.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #1412 üzenetére

    "mikor láttál utoljára event viewer-t, hogy az neked nem elég informatív?"

    A szövegértéssel ismét gondjaid vannak, de semmi baj.

    Nem azt mondtam, hogy NEM informatív, hanem azt, hogy a Console Log-ok informatívabbak.
    Tudod lehet valami jó, de attól még lehet más valami jobb nála. Így már érthető???

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák